Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio je uveren da je nedodirljivi bog i da ostaje sve dok on to bude želeo.

 

Sam je rekao da realnost nije nesto na šta se osvrće ili tako nesto. Ljudi mislilla metafora, a on mislio bukvalno.

Link to comment

Ostavio je iza sebe vanju,andrica,murica i jos dvojica su potpisala ugovore.mozda se od vanje ili murica uzme neka kinta jednog lepog dana.

Drzao je treninge i to je sad nesto lose? Klub pred raspadom u vreme pocetka priprema..ajde nemojmo preterivati u posipanju govnima.

Posao je iz kluba ili dobio otkaz,nebitno.trebalo je to pre par godia da se desi.dosla je nova generacija partizanovih ex igraca na celo kluba i to mi se svidza.

Ne svidza mi se to sto cujem da su duzni cakarevicu 450 hiljada evra.jel to moguce uopste? 5 miliona duga i ode covek ko da nije nikad bio u klubu?vise je to za mazanje govnima nego se pridruzivati cokijevim hajkacima.

Pazi jebote,ko mu je rekao da vodi treninge?

Link to comment

Ostavio je iza sebe vanju,andrica,murica i jos dvojica su potpisala ugovore.mozda se od vanje ili murica uzme neka kinta jednog lepog dana.

Drzao je treninge i to je sad nesto lose? Klub pred raspadom u vreme pocetka priprema..ajde nemojmo preterivati u posipanju govnima.

Posao je iz kluba ili dobio otkaz,nebitno.trebalo je to pre par godia da se desi.dosla je nova generacija partizanovih ex igraca na celo kluba i to mi se svidza.

Ne svidza mi se to sto cujem da su duzni cakarevicu 450 hiljada evra.jel to moguce uopste? 5 miliona duga i ode covek ko da nije nikad bio u klubu?vise je to za mazanje govnima nego se pridruzivati cokijevim hajkacima.

Pazi jebote,ko mu je rekao da vodi treninge?

Pa nebulozno je i ovo za sta ga i ti krivis. Ajd da mu na dusu idu neki promaseni projekti(Dalo,Bakic...),ali za rupe u kasi iskljucivi krivac je Danilovic i njegovi sposobni direktori...

p.s. Cakarevic je valjda iz doba V.Jovanovica

Link to comment

Ocenio je da je bolje sad da ode nego da za pet godina na ovom forumu čita kako neki Timmy piše da je on najveće zlo koje je pogodilo Partizan i da je Vujošević za njega bio ljudina.

Link to comment

Mislio sam da se zajebavas, pogledam na b92 kad ono stvarno :o Pa sto vec sad jbte :(

 

Jebite se, sad sam se ja upecao i otišao da pogledam.  :lol:

Link to comment

Cakarevica je ovaj doveo i ostavio Vladi. A naravno da je za kasu vise kriv PSD. To niej sprono, Mada se i ovaj potrudio da pomogne.

 

Nije Dule doveo Cakarevica, Cakar je dosao u Vladinoj drugoj sezoni, secam se i njegovih izjava kako je u Partizan dosla "najbolja srpska trojka".

Link to comment

Nije Dule doveo Cakarevica, Cakar je dosao u Vladinoj drugoj sezoni, secam se i njegovih izjava kako je u Partizan dosla "najbolja srpska trojka".

 

Tako je, dosao je u drugoj sezoni. 

 

S obzirom da je sporazumno raskinut ugovor s njim, moze da mu se duguje samo za dve sezone kod nas, a to sigurno nije 450k.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...