Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Dule je ipak stigao da otera novog doktora jer je dao petodnevnu poštedu Sinadinoviću zbog potresa mozga. 

 

Doktor mu dao poštedu, Dule naredio da trenira, doktor se pokupio i otišao.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad se gugla iskace i neka iz NIS-a tako da je pre ta.

 

edit: eve je

 

Moj-izbor-1.jpg

 

ova je 0 realno.

ja sam ocekivao da ce prava Sanjica da uskoci mesto Andreje M. :dry:

 

sce-sanja.jpg

Link to comment

Valjda ce sad da kapne neka para od ovih mladih sposobnih menadzera i uspesnih bizmis..itd.

Da se bar izbegne poslednje mesto u regionalnoj.

Ta Sanja sa Studia B ima glavu ko konj btw.

Link to comment

Sumnjam da cete imati bas tako los i jeftin tim. Pretpostavljam da ce nova uprava odmah zeleti da se pokaze grobarima, kako bi ovi sto pre zaboravili Kadinjacu, a videcemo samo sta Misko sve ima da ponudi, ipak je septembar mesec. Nije lako sada probrati, ali dace sve od sebe da pomogne, siguran sam.

 

Covece i dokazani veliki trenerski mag zvani Dejan Milojevic je odbio taj projekat ...

Link to comment

 

 

Dule posle odlaska: Miško mi saopštio da sam bivši, obaveza nove uprave su i dugovanja prema meni

pre 19 minuta | mozzartsport.com, beta.rs

 

"Dogodine će se i ovo lane zvati", dodao je trofejni trener

 
14417426261960.JPG
Veličina slova A A A
 
  

 

Bivši trener košarkaškog kluba Partizan Duško Vujošević rekao je da je njegova smena "legitimno pravo" nove uprave, ali i da misli da ona nije proistekla iz sportskih motiva.

"Meni je istekao ugovor, i potpuno je legitimno pravo nove uprave da sagleda svoje interese, koji su složeni, i da se u skladu s time odredi. Kao što se odredila da se ne produžava ugovor sa mnom. Ja takvom odlukom nisam zadovoljan, jer smatram da ne postoji nijedan sportski motiv koji bi mogao da je prouzrokuje, već da su razlozi za njeno donošenje dublji i složeniji", rekao je Vujošević agenciji Beta.

Partizan je danas dobio novog predsednika Nikolu Pekovića, kao i potpredsednikaMiroslava Berića, ali i novi Upravni odbor, koji je odlučio da ne produžava saradnju sa Vujoševićem.

"Takođe, kad pričamo o legitimnosti, legitimna obaveza, koja proističe iz prethodnih ugovora, jeste da se regulišu ne tako mala dugovanja prema meni", rekao je trener.

"Zna se da sam po nacionalnosti partizanovac. Partizan ostaje moja ljubav i nadam se da će to ostati prepoznato kod armije navijača. Upravo iz toga razloga ne smatram da je ovakva odluka trebalo da mi se saopštava preko posrednika, da se drugi ljudi dovode u neugodnu poziciju, a to je ovaj put bio Miško Ražnatović. To je moralo da se obavi normalnim razgovorom, lice u lice uz kafu sa onima koji su takvu odluku doneli", rekao jeVujošević.

"Dogodine će se i ovo lane zvati", dodao je trofejni trener.

Vujoševiću je ovo bio treći mandat u Partizanu, sa kojim je osvojio ukupno 23 trofeja, a učestvovao je i u osvajanju 11 od 13 uzastopnih titula prvaka Srbije crno-belih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...