Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Pa valjda vam ovo nije konacan tim, Tosa prica da merkate™ neke crnce. A ubodete li kakvog Boa i Robertsa eto vas u vrhu, u ovoj ligi jedan dobar igrac pravi razliku, kamoli dva. Cibona sa Saricem uzela titulu, a ostatak tima im je bio gori nego ovo sto Partizan sada ima.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa valjda vam ovo nije konacan tim, Tosa prica da merkate™ neke crnce. A ubodete li kakvog Boa i Robertsa eto vas u vrhu, u ovoj ligi jedan dobar igrac pravi razliku, kamoli dva. Cibona sa Saricem uzela titulu, a ostatak tima im je bio gori nego ovo sto Partizan sada ima.

Sa dva dobra crnca™ (1 i 4) i oporavljenim Muricem , mozemo da se nadamo i plej ofu ... Jedini problem je sto na klupi vise nije debeli, vec to mesto zauzima macor u dzaku...

 

p.s. Licno mislim da se se crnci dovoditi samo ako krene pozamasan niz poraza ...

Link to comment

prvenstveno nam treba dobar plej, ako to ubodemo, eto plejofa. s dobrom cetvorkom - osvajamo laganica kekeke

 

mali off - trazim kad je tekma na tv-u i vidim da aba ponovi ide na areni ove godine - jeee. edin rulez! sportklub cigani (sem radojevica) - jebite se  :thumbdown:

Link to comment

kakav crni plej of ako nismo treci.odrace nas panteri a u cedevitu da se uzdamo zbog mrsica pa kao da nesto igramo sa njima.a ne zaboravite megu koja je mozda odmah iza cete deje radonjica.a tek sto ce da nas gazi ko stigne u prvih 7-8 kola..dosta ce nam biti da ne budemo zadnji srpski tim da ne placamo ufur 150 hiljada evra za sledecu sezonu

vec vidim naslove

"tajfun oduvao partizanove vrapcice"

jebalo ga prezime i koga dovede! osta nam nadimak

Edited by bradilko
Link to comment

Sa dva dobra crnca™ (1 i 4) i oporavljenim Muricem , mozemo da se nadamo i plej ofu ... Jedini problem je sto na klupi vise nije debeli, vec to mesto zauzima macor u dzaku...

 

p.s. Licno mislim da se se crnci dovoditi samo ako krene pozamasan niz poraza ...

Navodno potpisuje i Andjusic, plus najmanje jedan Amerikanac.

To je sasvim dovoljno da budete legitiman kandidat za plej of.

Link to comment

kakav crni plej of ako nismo treci.odrace nas panteri a u cedevitu da se uzdamo zbog mrsica pa kao da nesto igramo sa njima.a ne zaboravite megu koja je mozda odmah iza cete deje radonjica.a tek sto ce da nas gazi ko stigne u prvih 7-8 kola..dosta ce nam biti da ne budemo zadnji srpski tim da ne placamo ufur 150 hiljada evra za sledecu sezonu

vec vidim naslove

"tajfun oduvao partizanove vrapcice"

jebalo ga prezime i koga dovede! osta nam nadimak

 

To se odredjuje tek nakon KLSa, plus je pitanje da li ce uopste biti tog cetvrtog mesta ili cemo samo tri ekipe direktno ici u ABA ligu.

Link to comment

Ovaj Sinadinović što je bio kod nas na probi a sad u MZT-u je jedan od gorih igrača kojih sam u životu gledao, a danas sam već gledao Kinu, Indiju, Filipine i Liban

Link to comment

Ovaj Sinadinović što je bio kod nas na probi a sad u MZT-u je jedan od gorih igrača kojih sam u životu gledao, a danas sam već gledao Kinu, Indiju, Filipine i Liban

Skautirao igrace ili...?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...