Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

I kad smo jaci i stabilizovaniji bili sklapali smo tim tokom sezone. Ne kazem da je dobro sto se nista ne desava (tj. sto mi mislimo da se ne desava, ne znamo da li i koliko rade na pojacanjima), vec da je to nazalost praksa u KKP. A liga sa trajanjem i kvalitetomm nam to olaksava.

Link to comment

stoji sve sto si napisao sem mozda poslednje konstatacije - i 1 metalac u ovom momentu deluje ozbiljnije od nas. gledajuci trenutno stanje, plasman u gornji deo tabele deluje kao nemoguca misija, nazalost.

Link to comment

Ne znam...Verovatno tako mora, da se zrtvuje jedna sezona da bi se klub finansijski stabilizovao. Mozda je to trebalo i ranije da se desi.

 

Nemam ja ništa protiv stabilizacijetm i reorganizacijetm, samo što mislim da nije izabran najbolji put, što se vidi i po minutaži na ovoj utakmici. Idealno bi bilo sezonu izgurati sa dva Amera i gomilom klinčadije, taman toliko da se ne ispadne iz lige, a ne da se roster puni raznim Vitkovcima.

Link to comment

Nemam ja ništa protiv stabilizacijetm i reorganizacijetm, samo što mislim da nije izabran najbolji put, što se vidi i po minutaži na ovoj utakmici. Idealno bi bilo sezonu izgurati sa dva Amera i gomilom klinčadije, taman toliko da se ne ispadne iz lige, a ne da se roster puni raznim Vitkovcima.

Slazem se za Amere. Tosa je izjavio da nema vise obecavanja kula i gradova igracima, pa im isplate tri plate za celu sezonu, nego ce im nuditi ugovore koje ce moci da isplate u roku. Vitkovac 24 min 1 poen?!  :isuse:

Link to comment

Nemam ja ništa protiv stabilizacijetm i reorganizacijetm, samo što mislim da nije izabran najbolji put, što se vidi i po minutaži na ovoj utakmici. Idealno bi bilo sezonu izgurati sa dva Amera i gomilom klinčadije, taman toliko da se ne ispadne iz lige, a ne da se roster puni raznim Vitkovcima.

 

Kolko tih Vitkovaca imamo u rosteru?

Link to comment

Pa naravno da nije. Ceda ce biti backup 4-ka, sa 10-15 minuta po tekmi. Napadacki ucinak bice mu mizeran, ali zbog toga nije ni doveden. 

 

Samo sto sto je Keitel napisao da se punimo sa igracima koji su poput njega, pa me zanima na koje misli. U ovom rosteru ih nema..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...