Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

maljciki za novu himnu kk sekcije!

kad zagrmi u pioniru plamene zore, pa i mi da budemo malo avangarda. dokle vise da se ciganisemo...

Link to comment

Juce Doolence kukao o teskoj situaciji na svom sajtu, a danas Covara opsiran intervju u najtiraznijim dnevnim novinama. Kao Seselj i Alek. Jedan samo po lokalnim medijima, a drugi po najvecim drzavnim.

Link to comment

Nedović u Unikahi, 1+1, tako da konačno možemo da prestanemo da brinemo da će kod nas.

 

Sad jos samo da izduva kod Saleta i ja sam hepi

Link to comment

Pred proslu sezonu vilijams je morao skinuti par kilograma. Kod radonje se izgleda jako trenira i dosta polaze na fizicku spremu. Sofo je uvijek imao problem sa tim, cak i kad je igrao za milione u klubovima koji su jurili osvajanje evrolige. Plus nemamo para za tu zezanciju. Neko nas koristi da debelom podigne cijenu.

Link to comment

Nama treba neko ko će da zaštiti obruč - recimo Pat Young. Dobra stvar je što za evropsko tržište postoji sve veći broj takvih centara (atletskih petica zarobljenih u telima četvorki), koji mogu da brane skoro sve preuzimanjem. Skoro svaki top tim u Evropi ima po jednog i novi samo pristižu iz SAD. Radonjić ne voli igrače direktno iz NCAA, jer većini treba prilagođavanje na drugačija pravila, ali nakon toga može da bude prekasno. I ovaj draft je izbacio par interesantnih igrača koji će probati da se izbore u NBA, ali generalno su krojeni za ono što je trend u Evropi (Mickey, Alexander, Walker, Holmes i Christmas). Pitanje je samo kada će oni u Evropu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...