Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Evo jedan dobar post o Radonji.

Ako ima neki YT snimak tih "neretkih situacija" u kojima Bobi prvi istrčava u kontru, voleo bih da ga vidim.

 

Ili misle na ono kad ostane pod protivničkim košem pa mu samo bace loptu preko celog terena, ili je

ImaginationLand_.PNG

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ima neki YT snimak tih "neretkih situacija" u kojima Bobi prvi istrčava u kontru, voleo bih da ga vidim.

 

Ili misle na ono kad ostane pod protivničkim košem pa mu samo bace loptu preko celog terena, ili je

ImaginationLand_.PNG

 

Ja se secam jedne protiv Igokee, kad smo bukvalno zavrsili napad 5 na 1 i to je jedina koje se secam.

Link to comment

Posle Fibe,malo će sad da nas jebe Uleb...

 

"The registrations of teams from the ABA League will be considered complete only when the new ABA League including all participating teams submit the necessary documentation to ensure that it fulfills the criteria required of all domestic leagues including its relationship with ECA."

 

Darušafaka, Bajern, Strazbur i Lokomotiva dobili WC...

Link to comment

Objavljena je lista ucesnika EL za sledecu sezonu.

 

Zurnal kaze da smo mi u 4. sesiru. Cini mi se prvi put da Turska ima 4 ucesnika.

 

Samo vas privremeno jebe zvezdica. Ne znam ko je tačno mentol u tom duelu ABA-FIBA, ali neko baš jede govna

Link to comment

Jebo ih Bajern. 

bas. bio sam ubedjen da ide alba, posebno sto se kod njih igra f4. nije da bi se plasirali na isti, al opet

vala pohvaliti sistem bodovanja koji koriste. sesiri su prilicno realni. voleo bih opet sasari, bili su to nezaboravni mecevi :)

Link to comment

Jebo ih Bajern. 

 

ne, no da ide ekipa koju su izbacili u plejofu. jebala ih evroliga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...