Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

4 hours ago, čekmeže said:

Što ne bi bilo moguće, kao da je u 20. bilo bolje pa se sad nešto iščuđavamo. Razlika je što danas svaki čovek nosi kameru sa sobom pa imamo snimke.

100%

Mnogo manji prostor za "pricam ti pricu sto mi rekla tetka sa VMA" i taj rad...

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Grci, pa ni Bugari neće imati problem ni da pucaju u meso.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

45 minutes ago, Jozef K. said:

Ubeđen sam da Grci neće da pucaju.

Grci su 'ognjem i mačem' znali kojesta da regulishu pre 100tinak godina a posle WWI - do danas se samo kalibar municije promenio, nista drugo... 

Link to comment

naivno pitanje ali zasto migranti iz arapskih zemalja ne idu u druge arapske zemlje? sta ce im evropa, kulturni sok umesto lepo u saudijsku, katar..

 

latinosi koji predju u kaliforniju su svoj na svome, nema sta da se asimiliju niti jezik da uce, niti ga ni posle 30godina nauce. 

Edited by mustang
Link to comment
9 hours ago, Jozef K. said:

Ubeđen sam da Grci neće da pucaju.

 

Прва жртва је пала још прекјуче. Грци су на границу послали војску, специјалце, све што имају. При томе су екстремно надрндани јер им све ово пакује Турска која им организовано доводи хиљаде миграната на границу (на бугарску границу и даље никога не доводе) а за разлику од претходног таласа сада имају пуну подршку ЕУ да зауставе пробој свим средствима. Трафикинг туре се полако успостављају и неки извештаји кажу да пар стотина људи сваког дана прође у Грчку неким каналима и даље у Македонију.

Link to comment
5 minutes ago, braca said:

Katar ima ukupno 2,3 miliona stanovnika.

 

Не би им пала круна са главе да приме хиљаду на пример.

Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

naivno pitanje ali zasto migranti iz arapskih zemalja ne idu u druge arapske zemlje? sta ce im evropa, kulturni sok umesto lepo u saudijsku, katar..

 

latinosi koji predju u kaliforniju su svoj na svome, nema sta da se asimiliju niti jezik da uce, niti ga ni posle 30godina nauce. 

sto se ti nisi odselila u bugarsku, nego zapalila u usa?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...