Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

krivi su oni koji su osmislili i izgurali citavu akciju. dakle uglavnom ameri i vb, i u siriji rusi. oni koji su dali bazu na koristenje u sklopu nato pakta ili dva aviona sa posadom se ne mogu ubrojati, to vecinom nije islo bas dobrovoljno. kao ni dilovanje oruzja na sitno, to radi svako kome se ukaze prilika. ono, malo je imbeilno reci da su svi, eto, krivi bar po malo. time amnestiras one koji na dusi imaju par genocida.

Link to comment

I Hrvati i mi smo liferovali sve JNA viškove na dotično podneblje tako da ako su SAD i VB posredno krivi za genocid koji se sprovodi u Jemenu, i mi smo posredno krivi za povećan broj mrtvih u Iraku i Siriji. Ne mnogo ali dovoljno da se ne pravimo blesavi da to nema veze sa nama. 

 

Ko što je i za rat u Bosni kriva firma iz Ilinoisa od koje je Muo nabavio pištolj.

Link to comment

krivi su oni koji su osmislili i izgurali citavu akciju. dakle uglavnom ameri i vb, i u siriji rusi. oni koji su dali bazu na koristenje u sklopu nato pakta ili dva aviona sa posadom se ne mogu ubrojati, to vecinom nije islo bas dobrovoljno. kao ni dilovanje oruzja na sitno, to radi svako kome se ukaze prilika. ono, malo je imbeilno reci da su svi, eto, krivi bar po malo. time amnestiras one koji na dusi imaju par genocida.

 

Nikoga ne amnestiram. Nisu sve zemlje sa odbrambenom industrijom liferovale oružje zaraćenim stranama u građanskom ratu. Ako smo bili spremni da to uradimo, onda moramo da budemo spremni i da primimo određen broj izbeglica koje su postale izbeglice zbog tih naših transakcija. O količinama se može pregovarati. 

Link to comment

Nikoga ne amnestiram. Nisu sve zemlje sa odbrambenom industrijom liferovale oružje zaraćenim stranama u građanskom ratu. Ako smo bili spremni da to uradimo, onda moramo da budemo spremni i da primimo određen broj izbeglica koje su postale izbeglice zbog tih naših transakcija. O količinama se može pregovarati. 

 

Zanemarljiv je broj onih koji žele da ovde budu primljeni, ako uopšte i postoje.

Link to comment

Ma to su male prepirke medju prijateljima. Ko ono kad ste se ti i Pohotni Irvas onomad pokacili na PPPu a pre toga nasmejani zajedno po Amsterdamu, ovo ono. Mali nesporazum, prevazidje se to.

Link to comment

Zanemarljiv je broj onih koji žele da ovde budu primljeni, ako uopšte i postoje.

 

To je drugo pitanje. Ako neka druga država ne želi da se nama dodeljeni kontigent preseli kod njih, niko im ne brani da finansiraju razne programe učenja lokalnih jezika, montažnih kuća, doškolovavanje i mikrokredite za otpočinjanje sopstvenog biznisa. 

Link to comment

upao mi veceras mali u fontanu kod gradske skupstine, ja ga ekspresno izvadio, odma su dotrcala 4 avganistanca koji su bili u parku, pomogli mi da ga skinem, umotali ga u svoje jakne, iscedili mu odecu....bas fini ljudi

Link to comment

Opština Savski venac tj skupština, upravo glasaju o ukidanju info centra za azil u Nemanjinoj ulici. Civilini sektor apeluje da se to odloži. Videćemo da li će vladajuća većina imati razumevanja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...