Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

sto se desilo u subotici

mozda je neki probisvet, ali ne treba generalizovati

zaboravlja se da su svi ti ljudi u losem psiho stanju posle svega sto su preziveli

Link to comment

Migrant isekao nekog klinca skalpelom po glavi.

 

Danas lovac ubio migranta iz Avganistana kod Pirota. Sta je kurva sudbina. Posle svega sto je prosao nastrada od lovca.

Edited by katamaran
Link to comment

zaboravlja se da su svi ti ljudi u losem psiho stanju posle svega sto su preziveli

-1

kao i svi razumni ljudi i ja stalno pitam kako nam tačno koriste milioni nepismenih nemuštih i zatucanih siromaha s ptspom na velferu

 

a mudračine odgovaraju da je to nešto najpotrebnije jer nisi živeo ako ne živiš u građanističkom multikulturalizmu :fantom:

 

5065d20c2ab92174bb0fee93d8b6bdbc.jpg

Link to comment

 

Danas lovac ubio migranta iz Avganistana kod Pirota. Sta je kurva sudbina. Posle svega sto je prosao nastrada od lovca.

Pa jos Pirocanca  :fantom:

Podseca na onaj svojevremeni samoupravni politicki nekorektni vic: povratak sa safarija, lovci* odmah po izlasku iz aviona zgrabe prvog prolaznika i pitaju 'jeli bre, jel u Africi postoji zivotinja koja se zove pliz?!'

Ne znam, kako izgleda?

Jebemliga, istrci iz busa podignutih ruku i vice pliz, pliz...

 

 

*Mujo i Haso, naravno  -_-

Edited by namenski
Link to comment

-1

kao i svi razumni ljudi i ja stalno pitam kako nam tačno koriste milioni nepismenih nemuštih i zatucanih siromaha s ptspom na velferu

 

a mudračine odgovaraju da je to nešto najpotrebnije jer nisi živeo ako ne živiš u građanističkom multikulturalizmu :fantom:

 

5065d20c2ab92174bb0fee93d8b6bdbc.jpg

a sta jede lav? travu?

Link to comment

a sta jede lav? travu?

 

šta će mu hrana kada ima ljubavi napretek

 

za razliku od nekih ptsp jadničaka koji nikako da nađu ženu svog života ali se makar iznova trude i trude i trude i trude i trude i trude i trude i trude :fantom:

 

A migrant from Iraq has been charged with 8 counts of rape and attempted rape

 

Here he explains why he commited the offences:

- In 2005, I lost my family in Iraq. All were killed.When I returned to Norway after having buried them, I felt emptiness, explains the 38-year-old and continues:

- I felt I needed love, but I was unable to contact the girls properly. I lost control of myself, he says.

Even though he has admitted commiting the offences he is pleading not guilty to any wrongdoing.

The man has been charged with the rape and abuse of eight women between 2007-2010.

 

http://www.norwegiandefenceleague.info/europe/item/2039-norway-migrant-charged-with-8-rapes-says-i-was-lonely-i-needed-some-love

Edited by Hella
Link to comment

-1

kao i svi razumni ljudi i ja stalno pitam kako nam tačno koriste milioni nepismenih nemuštih i zatucanih siromaha s ptspom na velferu

 

a mudračine odgovaraju da je to nešto najpotrebnije jer nisi živeo ako ne živiš u građanističkom multikulturalizmu :fantom:

 

5065d20c2ab92174bb0fee93d8b6bdbc.jpg

+1

ogolio si mi dusu :huh:

Link to comment

jel to izbeglice prodaju stvari u kameničkoj ulici s kartona ili sam se istripovao? prolazio sam kolima a posle vidim jedan lik na fb kaže kako ih je snimao kamerom na mobilnom dok prodaju pastu za  zube, žvakice i takve stvari po smešnim cenama (kontekst je bio: otkud njima to i ko im dozovljava dok srbi gladuju), ali interesantno je da je lika smesta startovao pandur u civilu i prekinuo mu snimanje... 

Link to comment

jel to izbeglice prodaju stvari u kameničkoj ulici s kartona ili sam se istripovao? prolazio sam kolima a posle vidim jedan lik na fb kaže kako ih je snimao kamerom na mobilnom dok prodaju pastu za  zube, žvakice i takve stvari po smešnim cenama (kontekst je bio: otkud njima to i ko im dozovljava dok srbi gladuju), ali interesantno je da je lika smesta startovao pandur u civilu i prekinuo mu snimanje... 

 

Odavno, ja video prošle godine da prodaju konzerve tunjevine po smešnoj ceni na nekom kartonu. Jebi ga, trgovci u duši.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...