Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

A sad bi i da ih integrišete? Niko nije dužan da se integriše, kultura koja se donosi nije inferiorna u onu u koju se odlazi, nek se integrišu "domaćini".

Integrisani u smislu da bi demografski doprineli R.Srbiji, za što si ti, uz pokušaj humora, tvrdila da je nemoguće.

Link to comment

:lolol:

 

o čemu pričaš jebote

 

Ja? Pa nisam ja uhvatila da razmatram kako da popravimo natalitet, rešimo problem sela koja se prazne, i integrišemo crnce u srpsku naciju.

Edited by Dagmar
Link to comment

Integrisani u smislu da bi demografski doprineli R.Srbiji, za što si ti, uz pokušaj humora, tvrdila da je nemoguće.

 

da demografski doprinese Srbije može svako, tako da ne vidim što bih tvrdila da je nemoguće?

Link to comment

Ja? Pa nisam ja uhvatila da razmatram kako da popravimo natalitet, rešimo problem sela koja se prazne, i integrišemo crnce u srpsku naciju.

 

ali zato ja nikad nisam pomenuo ni sela, ni medvede :D

Link to comment

Mislim da ovde nije reč samo o taksistima. Čitava zemlja je "u kombinaciji" sa imigrantima. Jednostavno, prevelik je to izazov za švercersku naciju.

 

Taksisti voze, carinici ne vide, policajci žmure, hosteli smeštaju, seljaci iz graničnih sela prebacuju, itd.

 

Previše su patetične i nerealne ove priče o pruženoj kori hleba i flaši vode. Oni svi idu ovuda upravo što ima najviše "varijanti" da se udje, prodje i izadje.

 

E, sad, da li smo endemski šverceri pa smo tako uzeli kombinaciju i poslovično organizovanim balkanskim nacijama ili postoji i skrivena mrva državne politike koja sve to stimuliše, ne znam.

 

+1

 

Molim te, ako nije problem napiši otprilike koji je to kraj gde se vratio medved?

 

Mlatim se malo po planinama pa mi nije svejedno, računam da nigde osim Tare nema medveda (osim onih par koje su sa Tare preselili na Južni Kučaj, i jednog medveda puštenog na slobodu na planini Kukavici).

 

(Kad već Kul šara bara što ne bih ja malo trolnuo sa medvedima, a zaista me zanima)   :)

 

Ima ih na Goliji.

Link to comment

...

Мени лично не сметеју и волео бих да се неки од њих нађу срећу баш у Србији.Код нас и тако села изумиру и демокрафска карата нам је у курцу.

 

 

...

I da, uopste mi se ne bi dopala ideja da nam sirijci, avganistanci (iranci . . .) popravljaju natalitet.

 

 

Polako, mene zanima zašto je problem da crnac živi u Srbiji... Mislim, fenomenološki me zanima, lako ćemo posle...

 

 

Зашто би био проблем.Наша демокрафска слика нам је слична економској.Вртоглаво пада и тешко ће се зауставити,тако да нисмо баш у ситуацији да бирамо ко ће нам ту слику поправити.

 

 

Evo, ovo sve pre nego što sam se ja uključila. Crnci treba da se umnožavaju i popravljaju demografsku sliku i sela koja propadaju. Posle je bilo reči i o integraciji definisanoj na neobičan način - kao popravljanje demografske slike. Ta reč se inače koristi u drugom značenju, ali šta sad.

 

Prosto čovek da se zapita, ako vam smetaju demografska slika Srbije i prazna sela, što se malo ne aktivirate po oba pitanja???

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...