Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

Ne sporim, što i piše. Međutim, opravdava li to sve ostale užase? Mislim da ne.

 

Pogotovo kad neki kreten ili kretenka pobijedi na x-factoru s nekim ''inovativnim'' emo-cvilljuganjem uz pratnju klavira, violina i whatnot i onda to odma pokvarena money-grabbing đubrad guraju na radio play. scurge of our age.

 

Hm, to je komplikovana i teško razrešiva problematika. Mnenja sam da postojanje jedne dobre pesme, ako i ne opravdava gomilu djubreta, barem ga iskupljuje. Muzika je divna i smatram sebe srećnim što učestvujem u njoj, bar malo, i kao svirač izvodjač i kao pravljač pesama. Treba svirati, pa makar to bili cover-i

Uvek sam govorio, svima: Bolje je kupiti instrument nego pušku.

I ko sam onda ja da kritikujem nekog ko svira cover ili, čak, učestvuje na tom x-factoru.

Link to comment

Ne sporim, što i piše. Međutim, opravdava li to sve ostale užase? Mislim da ne.

 

Pogotovo kad neki kreten ili kretenka pobijedi na x-factoru s nekim ''inovativnim'' emo-cvilljuganjem uz pratnju klavira, violina i whatnot i onda to odma pokvarena money-grabbing đubrad guraju na radio play. scurge of our age.

 

Ali to je problem samo x-factora i prateće promo mašine, ne obrada kao takvih.

Link to comment

E, ovo je obrada!

 

Dobra je Bovijeva verzija i dobra je verzija Nine Simon, ali ova Esperancina me je rasturila na komade. Još ne mogu da dodjem sebi. Kad zavrišti pred kraj, hoće srce da mi prepukne i mozak da iscuri, rastopljen.

 

Link to comment

O, pa, jebote, onevideo sam. Ras jei postovao ninu, a mislio sam da tebi odgovaram sveukupno Indy.

 

Izvinjavam se zzbog lošeg kucanja, drhtave ruke i tako to.

 

edit: kucanje a ne kuvanje :D

Opet nisam uspeo

Edited by Bujodrag
Link to comment

Šilpa  :wub:  Prinsa :wub:

https://shilparay.bandcamp.com/track/when-doves-cry-2

 

SIDE A: When Doves Cry (by Prince)

This was the track that got me. I was 4 years old when I heard this song. There was a story about him on the evening news and I told my mom I was gonna marry him. Why not? He looked like me. He had brown skin, black hair, big dark eyes and the longest lashes. Watching Purple Rain as an adult I was floored that I was allowed to watch it at all as a child. I didn’t remember it being so sexual. All my 4 year old self could absorb was that in the TV there was a world where you could get up on stage, wear glamorous clothes, and be surrounded by beautiful babes. I watched the older girls in my parent’s friend circle copping Appolonia’s style—big 80’s hair, purple shadow and bright red lips. She was a whole lot of woman, and Prince was the magic man from outer space. Those were good times. RIP

 

(meni se svidja)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...