Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

Sve to stoji ali od ovih akapela obrada mi se više sere. I to dolazi od nekog ko je kosti ostavio na praktikablima i pola života posvetio akapela pjevanju.

Edited by James Marshall
Link to comment

Ne govorimo o izboru, slušanju i neslušanju, već o tome da postoji plejada likova koje mrzi da se iscimaju da napišu nešto svoje kvalitetno pa se onda useravaju u pjesme i kreacije drugih ljudi (nije samo muzika u pitanju) provlačeći tuđu genijalnost i autorski rad kroz neke svoje "filtere" i "stilove".

Link to comment

Ma dobro, trenutno je pomodarstvo to akapela pjevanje hitova (prije desetak godina je bila bossa nova), soft jazz se drži malo duže, pa hejtujemo starački. O tempora o mores!

Link to comment

Ma dobro, trenutno je pomodarstvo to akapela pjevanje hitova (prije desetak godina je bila bossa nova), soft jazz se drži malo duže, pa hejtujemo starački. O tempora o mores!

ma i ja isto, samo iz drugog ugla:)

Link to comment

 a soft jazz obrade? usoftnjavanje muzike ce biti glavni razlog zasto ce nas vanzemaljska vrsta unistiti.

 

giphy.gif

 

:rolf:

 

Da se Maksa nešto pita u liftovima bi slušali Koltrejna. Evo moj predlog, da izvine rahmetli Jorgo:

 

Link to comment

miraleme, da sam đubre, kao što nisam, sada bih trebalo da te prijavim, a pre toga da ti jebem fino sve po spisku. tamo sam se oglasila jednom i to da potvrdim čoveku da je ovaj forum oličenje odsustva ljudskosti u ovakvim i sličnim situacijama i ti si u tome video moje radovanje zbog smrti? nemam reči, stvarno.

mozda te pomesao sa Orderkom¿

Link to comment

miraleme, da sam đubre, kao što nisam, sada bih trebalo da te prijavim, a pre toga da ti jebem fino sve po spisku. tamo sam se oglasila jednom i to da potvrdim čoveku da je ovaj forum oličenje odsustva ljudskosti u ovakvim i sličnim situacijama i ti si u tome video moje radovanje zbog smrti? nemam reči, stvarno.

e stvarno izvini, bio sam iz nekog razloga ubedjen da si i ti tamo divljala sa ekipom. stvarno nema nista, ko zna sta sam i sa kim pomesao.

 

ali stoji moja tvrdnja da je dzm ljigavac koji tuli ljigave pesme, toga se ne odricem -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...