Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

 

 

Šta znam, 40 golova na 49 u nemačkoj je solidna referenca, ali videćemo koliko može na vrhunskom nivou

:fantom:

 

S obzirom da su mnogi Englezi pohitali i za Moratom koji daje 10 golova na 40 tekmi na čizmi, ovaj i nije loš

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mali je "sirov" da citiram šefa™ koji pak misli da se moze oblikovati u world class DC. Sta je 30m za takav potencijal :sleep: . Ono sto sam gledao na vazda pouzdanom yt skautu je da je dobar "citac" igre, jak u duelu ali cesto ide sumauto u uklizavanja po principu sve ili nista, a nije ni neki vrhunski dodavac. Bojim se da ce biti dosta crvenila ove sezone. On i Smalling u paru - strepnja > nada.

 

Pogodak sa širim masama polupoznatim Martialom mi jedino podgreva nadu da je mozda napravljen novi pogodak, ali na duzi period gledano...

Edited by ducca
Link to comment

Mali je "sirov" da citiram šefa™ koji pak misli da se moze oblikovati u world class DC. Sta je 30m za takav potencijal :sleep: . Ono sto sam gledao na vazda pouzdanom yt skautu je da je dobar "citac" igre, jak u duelu ali cesto ide sumauto u uklizavanja po principu sve ili nista, a nije ni neki vrhunski dodavac. Bojim se da ce biti dosta crvenila ove sezone. On i Smalling u paru - strepnja > nada.

 

Pogodak sa širim masama polupoznatim Martialom mi jedino podgreva nadu da je mozda napravljen novi pogodak, ali na duzi period gledano...

 

Zvuci kao Vidara, s tim sto se rutinska dodavanja sticu s godinama :fantom:

Link to comment

Čudo niste počeli da pravite projekcije koliko će puta sam sebe da odplati od prodaje dresova, maski, podloga za miša, čarapa, gaća, slanika..pa još ako mu je bill neki rođjak gde su tu nastupi po klubovima :fantom:

Link to comment

Nadam se ipak da nece igrati Smalling i Bailly u tandemu, vec da je decko doveden da se kali, a da cemo tek dovesti startnog stopera

 

ne veru'em da se kaljenje bas placa sa 30 milki

Link to comment

Čudo niste počeli da pravite projekcije koliko će puta sam sebe da odplati od prodaje dresova, maski, podloga za miša, čarapa, gaća, slanika..pa još ako mu je bill neki rođjak gde su tu nastupi po klubovima :fantom:

 

To samo za ove preko standardne tarife™. Secas se ADM i kako su maske s njegovim likom isle kao alva :fantom:

Link to comment

Zarazio vas komšija Ruxin tom nekom bahatinom™.

 

Više ste mi se sviđali u onom LVG egzistencijalnom očaju nego ovo sad. Mourinho fantom smajli, Zlatan fantom smajli, 30 miliona slonovače fantom smajli...

Link to comment

Eee mogao je i lujara tako da se bori za titulu da je hteo! Ali preveliki je to stručnjak i gospodin...

Sad su razrušili temelje što je postavljao za narednih 10 godina, i prešli na ovaj trogodišnji plan koji u trećoj godini ima zacrtanu jedino totalnu destrukciju.

 

Skroz tužna priča :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...