Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

otvorio sam i pretproslu...

E jbg, sad si mi razbio sujeverje:) nista, ja vec rekoh ranije, Celzi osvaja ove godine. Previse ce biti lomova u ostalim ekipa s vrha, a Arsenal je Arsenal.

Link to comment

A mogao bi i majo otvarati tu primeru. Osim ako ne planira da se pravi da to zaista gleda još neko na forumu :fantom:

Jos nije kompletirana Primera, ceka se treci iz Segunde.

Link to comment

Opaaa, uči se od boljih :fantom:

Još kad bi udelili koji dinar od tv prava onoj sirotinji što nije ni barsa ni real :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Opaaa, uči se od boljih :fantom:

 

Još kad bi udelili koji dinar od tv prava onoj sirotinji što nije ni barsa ni real :(

:fashisto: jes, pa da osvoje prvenstvo.

Link to comment

Pa udelili su sirotinji. Novi ugovor je i tamo, Real i Barca samo 4x puta više od boranije. Po sećanju oko 150m, Atletiko oko 100, sevilja , valencia i slični 90, 80 ...60, a proleteri oko 40 miliona.

Link to comment

Majo, kad pomenu segundu, ko ulazi u primeru stenrir ili forfar? Pitam za druga

forvar ce da popriceka baraz. zavisi dal si za nastic ili gironu.

Link to comment

Doveli su Elnenija i Dzaku, gde ce da nabiju jos jednog? Stoper, spic i da malo razmrdaju igru.

 

Jesu, al tanko mi to nesto za naslov™. Kao sto sam tvrdio i na pocetku sezone da im ni Kokelan nece biti dovoljan. To opet ne znaci da su losi igraci, ali jednostavno nisu top klasa.

Link to comment

Pa eto ti, vidiš valjda i sam koliko je to minimalna razlika u klasi, ako je i ima.

 

Makar ja matića nikad nisam nešto više od "dobar igrač kad je u formi", mnogo mi je da ga pravimo sad na neku neviđenu svecku klasu.

Link to comment

Pa eto ti, vidiš valjda i sam koliko je to minimalna razlika u klasi, ako je i ima.

 

Makar ja matića nikad nisam nešto više od "dobar igrač kad je u formi", mnogo mi je da ga pravimo sad na neku neviđenu svecku klasu.

 

Da, bas je Elneni=Martinez ili Matic :lolol: .

Link to comment

Maliciozan si :fantom:

 

Elnenija upoređuj sa obi mikelom ako ti se upoređuje, za sad se ipak fokusirajmo na džaku i kokelana.

Na stranu što i egipćanin ima dosta potencijala, makar po ono malo što sam ga ja gledao.

 

A copi ti reče za martineza

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...