Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Priča se da je Matić za UTD rešena stvar. 

 

Ako se ispostavi istina, da znate ko je prvi rekao, u suprotnome, nećemo ovo  spominjati nikad više... 

Link to comment

prešli na ovaj trogodišnji plan koji u trećoj godini ima zacrtanu jedino totalnu destrukciju

 

Ma nije, čim je Specijalni potpisao ovaj ugovor, odmah je puštena priča da žele da ostane bar šest godina. Pretpostavljam da su zadovoljni rezultatima koje je do sada postigao? Ne znam samo zašto se ograničavaju na šest.

 

r9jSzXl.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Priča se da je Matić za UTD rešena stvar.

 

Ako se ispostavi istina, da znate ko je prvi rekao, u suprotnome, nećemo ovo spominjati nikad više...

Evo ja cu prvi da tipujem da ce to biti veliki promasaj. Opet nam Chelsea uvaljuje svoj škart, respect za njih.

 

Inace u periodu raspadanja Murinjovog CFC jesenas, Matic je bio jedan od najgorih, spekulisalo se da je izmedju ostalih JM mislio i na njega kad je rekao da su ga neki igraci izdali, pa mi s tog aspekta ovaj dil nema smisla. Nadam se da je patka :(

Edited by ducca
Link to comment

Evo ja cu prvi da tipujem da ce to biti veliki promasaj. Opet nam Chelsea uvaljuje svoj škart, respect za njih.

 

Inace u periodu raspadanja Murinjovog CFC jesenas, Matic je bio jedan od najgorih, spekulisalo se da je izmedju ostalih JM mislio i na njega kad je rekao da su ga neki igraci izdali, pa mi s tog aspekta ovaj dil nema smisla. Nadam se da je patka :(

 

ducca kralj kontramalera! :Hail:

Link to comment

nisam bas siguran da je matic bio protiv mourinha onomad. a ovo interesovanje i pokazuje da toga nije bilo. neki drugi su se tu istakli.

 

 

ako prodamo matica to ce biti nakon sto mi obezbedimo zamenu. nasu ponudu za nainggolana, roma je odbila...

Link to comment

Vardy ce najvjerovatnije odbiti Arsenal i ostati u Leicesteru. Odlicna vijest za sve nas koji necemo rasisticke dajvere u voljenom timu. :)

 

Mkhitaryan je realnija opcija. Ne bi to bilo lose.

 

Dolazi stoper Rob Holding sa nevelikih 182 cm visine iz Boltona.

 

Nego, ako nekom Bailly djeluje sirovo, ovako-onako... Ipak je doveden od Villarreala kao zamjena za Gabriela. :D

Link to comment

Vardy ce najvjerovatnije odbiti Arsenal i ostati u Leicesteru. Odlicna vijest za sve nas koji necemo rasisticke dajvere u voljenom timu. :)

 

Mkhitaryan je realnija opcija. Ne bi to bilo lose.

 

Dolazi stoper Rob Holding sa nevelikih 182 cm visine iz Boltona.

 

Nego, ako nekom Bailly djeluje sirovo, ovako-onako... Ipak je doveden od Villarreala kao zamjena za Gabriela. :D

 

Još malo pa će Arsenal moći da sastavi skroz britanski prvi tim.  :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...