Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Vardy pakuje 30 u inat hejterima, plus provodi celo leto na letu i nosi lagano sve ove šoukrose na leđima...mmw!

teško ali mora neko da kontrira kad ppp udari u preteranu stručnos :fantom:

 

 

Bole ih kurac, realno.

 

 +1000

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vardy pakuje 30 u inat hejterima, plus provodi celo leto na letu i nosi lagano sve ove šoukrose na leđima...mmw!

teško ali mora neko da kontrira kad ppp udari u preteranu stručnos :fantom:

 

 

 

 +1000

 

Ja sam igrao za omladince FK IMT-a, koje su tvoje stručne kvalifikacije?  :fantom:

Link to comment

Ja sam igrao za omladince FK IMT-a, koje su tvoje stručne kvalifikacije?  :fantom:

 

Ja sam onaj što su ga uvek gurali na gol :(

Link to comment

Vardi će biti promašaj. Jbg. Teško mi je da poverujem da matori ne vidi da su mu zapravo potrebna samo dva igrača pa da ozbiljno pojuri titulu - napadač od 20+ golova i vrhunski štoper. Napadač da Arsenalov sistem bi mogao biti Lukaku, možda Lakazet. Za štopera već nisam siguran, tu je otimačina na tržištu velika a Arsenal svakako nije prva opcija najboljima.

 

Ne bih bio toliki pesimista. Lukaku, Lacazette, Batsuhuayi ili ko se već sve ne pominje....su dobra dugoročna rešenja, ali Arsenal nije u rebuildingu kao ostali veliki trenutno. Wenger je očigledno svestan da mu trebaju dobra kratkoročna rešenja da bi napao titulu u godini dok Pep i Mou nisu još posložili kockice. Vardy u takvim okolnostima dobro dođe - iskusan je već dovoljno, zna kako se igraju bitni mečevi u ovoj ligi a i brži je i bolji sa loptom na zemlji od Girouda.

Link to comment

Arsenalu pre svega treba jak zadnji vezni.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doveli su Elnenija i Dzaku, gde ce da nabiju jos jednog? Stoper, spic i da malo razmrdaju igru.

Link to comment
Izašao raspored... Prvo kolo

 

Saturday 13th August 2016 

Burnley v Manchester United 

Everton v Bournemouth 

Leicester City v Sunderland

Manchester City v Stoke City

Middlesbrough v Crystal Palace

Southampton v Chelsea

Tottenham Hotspur v Swansea City 

Watford v Arsenal 

West Bromwich Albion v Liverpool 

West Ham United v Hull City

 

Tottenham poslednju prvenstvenu utakmicu na WHL igra u poslednjem kolu protiv Burnley

Link to comment

Vreme je za novu temu o najpopularnijem sportskom takmičenju u poznatom delu svemira. Valjalo bi da neko spremi kratak uvod pa da se okupimo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...