Jump to content
IGNORED

PayPal


Meazza

Recommended Posts

Zašto ne mogu da odaberem friends and family opciju, da li postoji uopšte za Srbiju? 

Takođe, par isplata koje sam imao mi sam generiše kao goods and services, kada šaljem nemam nikakvu opciju oko slanja... 

Ne znam ni da li mi je account personal ili bussiness mada mi u profilu postoji opcija "upgrade to bussines", pa kontam da je personal. 

Link to comment
54 minutes ago, Mil@n said:

Zašto ne mogu da odaberem friends and family opciju, da li postoji uopšte za Srbiju?

 

Ne postoji, bila je ranije ako se ne varam, ali je ukinuta. Ne može se slati novac s jednog paypal naloga na drugi unutar Srbije.

Link to comment
On 14.1.2023. at 1:33, mustang said:

Jel radi u Srbiji wise? Ili ria/xoom? Naplata fees smesna

Jebo paypal. Jedva cekam da se ugase. Nece jos al zelja mi je

Radi Wise i super je.

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Time Crisis said:

 

Ne postoji, bila je ranije ako se ne varam, ali je ukinuta. Ne može se slati novac s jednog paypal naloga na drugi unutar Srbije.

 

Slao sam u USA. Stiglo kao goods and service. A nemam nikakav izbor kad šaljem. 

Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:

Ja saljem preko Western Uniona iz UK za Srbiju (sa bankonvnog racuna na racun, u dinarima) - no fees. Mozda radi isto i u drugom smeru?

 

Ma teško, meni je bitno zbog kupovine filmova od likova iz FB grupa, uglavnom Ameri, a oni samo furaju paypal.

Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

 

Ma teško, meni je bitno zbog kupovine filmova od likova iz FB grupa, uglavnom Ameri, a oni samo furaju paypal.

 

Onda ti svakako ni ne treba opcija family

Link to comment
17 minutes ago, Time Crisis said:

 

Onda ti svakako ni ne treba opcija family

 

Pa treba, oni insistiraju na tome. A jedan mi momentalno refundirao 40$ kada mu je stiglo kao gods and services. 

Link to comment
On 14.1.2023. at 1:33, mustang said:

 

Jebo paypal. Jedva cekam da se ugase. Nece jos al zelja mi je

Zašto, sta je problem sa njim? (U Americi i svetu gde radi sve kako treba)

Link to comment
25 minutes ago, I*m with the pilots said:

Zašto, sta je problem sa njim? (U Americi i svetu gde radi sve kako treba)

 

Iz politickih razloga. Pretre ljudima da ako nesto napisu tipa covid vakcina je opasna za decu da ce da im oduzmu $2500 sa racuna. Ja sam sve moje paypal zatvorila, trazili objasnjenje zasto jer na jedan nisu dozvolili da zatvorim gde sam vrtela vecunsumu, i onda im napisala zasto. Povukla sve pare i zarvorise mi napokon. 

Wise, Ria/xoom radi isto sto i Paypal sa manjim fees 

Edited by mustang
Link to comment
21 minutes ago, I*m with the pilots said:

Pa daj vise o tome, pojma nemam ništa? Ko sta koga tu?

https://viewfromthewing.com/paypals-objectionable-terms-are-back-2500-fines-for-content-they-dont-like/

 

Ovaj link mi prvi ispao, ali i bez toga sam bila vec nezadovoljna njihovim naplatama(nonstop povecavali, jos malo pa ce stici western union); svaki put kad bih htela da posaljem novce ili skinem poceli da drkaju, par ljudi koji profi prodaju na ebay bili ocajni sto ne mogu danima da podignu svoje zaradjene novce ..i tako. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...