Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Bugarin u intervjuu za nase novine je iznenadjen sto ga povezuju sa nocnim zivotom.kaze da ne pije, ne pusi, ne trci po splavovima...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

mnogo hejtujete brašnjavog. imao je opaku povredu, posle oporavka je imao dobrih momenata. nije loše delovao u paru sa drinarom. čovek zadatka bez umiranja u lepoti.

 

meni je on manji problem od međika.

Link to comment

Brašanac je golo govno od igrača, da se ne lažemo. Snaga i izdržljivost Saleta Ilića, pouzdanost Branka Savića, kreativnost Bajra Župića...

Link to comment

Brašanac je golo govno od igrača, da se ne lažemo. Snaga i izdržljivost Saleta Ilića, pouzdanost Branka Savića, kreativnost Bajra Župića...

Plus milijardu kvadriliona. Otvoricu sampanjac kad to menadzersko chedo ode iz naseg partizana.

 

Edit: dobro dosao. Sa povratkom dig chohanoa stizu i novi vetrovi pobede. I liga sampiona je blizu ..briselske price se ponavljaju.. :)

 

Jos Zaro da se vrati..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mnogo hejtujete brašnjavog. imao je opaku povredu, posle oporavka je imao dobrih momenata. nije loše delovao u paru sa drinarom. čovek zadatka bez umiranja u lepoti.

 

meni je on manji problem od međika.

Dajte ljudi, pa ne može agilna uprava baš sve. Malo li je što su prodali Sašu Markovića?

Link to comment

kakav crni brašanac. ja sam ga prvi branio jer je mislim protiv ludogoreca bio naš najbolji igrač u beogradu, dosta bolji od drinčića na sredini recimo. ali je posle postalo jasno da i ćorava koka ubode zrno i da je moj optimizam više bio zasnovan na tome što mu je jupiter ušao u treću kuću vodolije ili tako nešto pa mu se sve sklopilo to veče. čovek je potpuno beskoristan, na slepo bih više voleo ovog jevtovića u timu nego njega. 

Link to comment

Koja je primarna pozicija onom malom ridjem klincu, sto je usao na zadnjoj utakmici u igru? Onako na prvo gledanje, delovao mi je kao igrac koji kapira ovu igru ...

Link to comment

valjda moze i brazilac na levog beka....centralno mesto moze da popuni uvek pouzdani Ostojic :)

 

Navodno moze, ali bolje je svakako da igra svoju primarnu poziciju pored Balazica.  Cirkovic je hteo da ide u Anderleht, al se Vazura nije dogovorio oko transfera zimus, pa je ovaj bio uvredjen a jos su doveli i Balazica pa je grejao klupu. Sad mu je cena aledzedli dosta manja nego zimus, a na prodaju je svakako, ko zna koje su to kombinacije, tu je Rad, popularni Stojic verovatno...

Link to comment

- pa igrao je na 1 meču ovog proleća i bio ubedljivo najgori na terenu u remiju sa voždovcem 3:3

- moglo bi se pomisliti da je zbog nezadovoljstva zbog aodlaska u belgiju sabotirao ekipu, njegova partija iz tog meča je bila daleko ispod nivoa koji je pokazivao u jesenjem delu sezone

Link to comment

verovatno sam nekog zaboravio ali podsetite me, da li postoji jedan dobar igrač da je došao iz rada u zvezdu ili partizan? u skorije vreme

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...