Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Prosto ga ubise splavovi pa je odigrao samo nesto preko 100 utakmica u Seriji A, a u Zvezdi bio jedan od kljucnih igraca. Da nije imao zajebane povrede daleko bi dogurao, ovako je imao respektabilnu karijeru koju bi taman lepo mogao da krunise ulaskom u LS sa Zvezdom.

 

Naravno, postoji opasnost da nam se ponovi epizoda Lukovic, ali na znatno bezopasnijoj poziciji i uz bolje opcije na klupi.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nece se mozda ponoviti Lukovic ali zato Piksi Kovacevic i Deksa Milovanovic vrlo izvesno. Sto rece covek bolje neki Plavsic nego povratnici preko 30 godina.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Meni Fibel ne izgleda brz, nego je dugonog, nesto kao Gaj. Nije da je najvaznije, ali da je brz, nije. A ne znam ni da li je dovoljno dobar ako planiraju da ga upare sa kapitenom.

Link to comment

Teška posla da mi možemo da iskopamo nekog Plavšića u domaćoj ligi. Evropa nam je sve mlade igrače odnela u prethodna dva prelazna roka. Ima tu interesantnih igrača koji mogu da ubrzano napreduju, ali bi ih sigurno u tome usporilo klupiranje u Zvezdi. Doduše, ako dovoljno napreduju, sledećeg leta će već biti prekasno.

 

Nisam za Boška Jankovića iz dva razloga. Prvi je taj što bi morali da mu damo ugovor kakav ima Luković, a pitanje je da li on to može da isporuči. Takođe, oslanjati se na njega kao neku zamenu za Kataija je neodgovorno, jer retko ko je njega gledao ove sezone, a silne povrede i manjak utakmica mogu da otupe oštricu igrača (vidi pod Luković). Kataija mora da menja kvalitetan strani fudbaler.

 

Ne dopadaju mi se imena koja se provlače, a ni insistiranje na dovođenju veznog fudbalera koji treba da zameni Grujića. Ako nešto ne treba da diramo, to je vezni red. LeTallec, Donald, Ristić, Plavšić i Babunski, a očigledno i da računaju na Račića. Sasvim dovoljno za celu sezonu, pa čak i za igranje na tri fronta, jer niko tu nije ozbiljan kandidat za prodaju.

 

Đurđević kao neko koga moramo da povratimo u život nije loša opcija, pogotovo ako se on ne smatra prvim špicem ili makar ne ove sezone, već rezervom. Tošić je nerealna opcija i pominjali su novinari par krilnih opcija koje mogu biti zanimljive, pogotovo onaj Kostarikanac iz Dnjepra. To je sve što mi se dopalo, a pominjalo se kroz novine.

Link to comment

Sumnjam da cemo dovesti Djurdjevica da igra fircih sa Orlandom i Sikimom. Ako dodju on i Jankovic to su zamjene za Huga i Kataia i to je to. Nema potrebe za gomilanjem igraca.

Link to comment

A da probamo Darka Lazovića na posudbu, u Genoi gotovo i ne igra, prikovan za klupu non stop.

Juce negde citam da bi ga Miha u Torino.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...