Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Stole ekonom! On je sa piksijem kao igracem imao ovakve slike pre nego sto su se neki od ovih igraca i rodili...

Link to comment

Steta za njegovu ludu glavu, decko je bar za klasu iznad ove lige kad hoce da igra.

 

    Ne znam što se toliko potencira luda glava. On za dve godine u Zvezdi nije napravio ni najmanji eksces. Ako je u pitanju činjenica da mu voljni momenat nije na maksimumu baš na svakoj utakmici, šta tek reći za Ristićevu glavu? 

Link to comment

    Ne znam što se toliko potencira luda glava. On za dve godine u Zvezdi nije napravio ni najmanji eksces. Ako je u pitanju činjenica da mu voljni momenat nije na maksimumu baš na svakoj utakmici, šta tek reći za Ristićevu glavu? 

 

Deluje da se smirio ali ne verujem da su nekadasnje godine budalesanja promakle skautima vecih ekipa. U Zvezdi mu je veci problem to sto je umeo da ne odigra utakmicu kad mu lose krene u startu, zaista nije pravio nikakve ekscese da javnost zna. Doduse, izgleda da Bozovic bas zna s igracima van terena, po svemu sudeci tim je imao dobru atmosferu pa se i Katai fino uklopio. Ne secam se kad je poslednji put Zvezda u timu imala dva takva privatnika kao sto su Vieira i Katai ali se nekako uopste nije osetilo.

Link to comment

mislim da bi ovde mogli da zakljucamo topic, pa posrbica da otvara novi.

 

14638496939847.jpg

 

ko je ovaj sto deluje ko da mu je glava fotosopovana na sliku? onaj edson?

Edited by Calavera
Link to comment

ko je ovaj sto deluje ko da mu je glava fotosopovana na sliku? onaj edson?

Verovatno on. Od starta je primecen po glavudzi.

Link to comment

Par dana da još izanaliziramo sezonu i onda polako da počnemo novi topic.

 

Malo smo juče delovali kilavo. Očigledno je da im se ni na proslavi nije igrao fudbal, uprkos solidnom broju šansi. Naravno, Radnički nije došao da skine gaće. Isprobalii smo taktiku sa LeTallecom kao štoperom, nakon što je Plavšić zamenio Rendulića. Trebali smo to češće da radimo ovog proleća. Žao mi je Petkovića, doživeo je povredu skočnog zgloba na poslednjem meču u sezoni. Možda njegov poslednji meč u crveno-belom dresu. Konstantniji je bio pred kraj sezone, čak je i juče igrao fino, do povrede, uprkos promašenom penalu.

 

Sva tri gola koja je postigao Orlandić samo je podmetnuo glavu/nogu. Dokaz, da kada imaš kreaciju, čak ni loš centarfor ne može u JSL da bude problem. Jednom LeTallec, dva puta Ibanez, a i Srnić ga je pogodio u noge protiv Olympiakosa.

Link to comment

Grof pojma nema ko je skaut Marko (Mare Tzare sa RSB), dovodjenje Donalda je najbolji potez sezone. Donald je uticao da Grujic postaje igrac...

 

 

Link to comment

Prilično antipatičan lik, ali bitno da ume trenirati

 

Edit - voditelj je :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...