Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Grof pojma nema ko je skaut Marko (Mare Tzare sa RSB)

Nije bas tako rekao al je rekao da nije imao nikakvog uticaja kod dovodjenja igraca.

 

Prilicno sam siguran da je Donaldov (tada nismo pominjali ime vec samo potencijalno pojacanje) skauting report koji sam ovde kacio on radio.

 

edit: nadjoh ga. 

 

 

igrac koji je u karijeri na sredini terena igrao gotovo sve. Ima izuzetno dobre fizicke predispocizicije, visok je xxxcm, sto mu daje na sredini prednost, ne samo u skoku nego jednostavno ima I brzinu za tu visinu I ponekad izgleda zaista dominantno. Takodje tehnicki veoma je pismen igrac, ima sjajan dribling, pa mu tako nije strano ni da nanize 3-4 igraca I posalje pas unapred. U xxx je igrao dosta ofanzivnije nego sad u xxx, pre svega je na to uticao nacin fudbala. Cak je igrao I na mestu ofanzivnog veznog, gde je imao nekoliko odlicnih izdanja u xxx, pre svega se isticao lucidnim dodavanjima.

 

xxx je jedan klasan igrac, sposoban je da sam drzi sredinu terena. Igrac koji zaista igra dobro u oba pravca, cak je mozda bolji u ofanzivi, veoma lucidan, sa izrazitim osecajem za asistenciju. U toku meca sposoban da promeni i nekoliko pozicija i lako se prilagodjava. Fizicki dominantan, ima veoma dug korak,i zaista ga je tesko zaustaviti.

Trenutna ocena i preporuka: Na trzistu je redak tip ovakvih igraca, i zaista ukoliko postoji sansa da ga dovedemo, ovo je igrac koji bi nam nesumnjivo bio pojacanje, i to zaista veliko.

 

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne znam. Vidim samo da je potpisao deset dana posle kacenja ovog izvestaja. Tu su ga valjda primetili ali je dogovoren kasnije (pretpostavljam)

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19736&page=244&do=findComment&comment=3164305

 

http://mondo.rs/a820609/Sport/Fudbal/Micel-Donald-potpisao-za-Zvezdu.html

 

vidim sad da se taj skauting izvestaj pojavio i ranije

 

edit: 

 

 

 

Mislim da je katamaran već skrenuo pažnju da je u pitanju novi jaja ture, osim ako nisam pomešao holandeza sa onim drugim. A možda su i obojica jaja ture

 
jel zadovoljio Jaja Ture?
Edited by katamaran
Link to comment

Uostalom Mordovija je bila ovde na pripremama

 

Mada na nas više liči da su na trećem poluvremenu protiv Rusa pitali ko vam je ovaj krupni, jel na prodaju? Ali da znate, mi pare nemamo.. Ostalo je istorija

Link to comment

 

jel zadovoljio Jaja Ture?

 

 

A baš sam se zapitao dal je moguće da se nisam pravio pametan na zadatu temu :D

 

Ok je momak :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Kako je krenuo pevac...

 

Kad nema Rajka
KO SAD LJUBI JOVANU?

Jovana je u centar pažnje sportske javnosti došla kad je dobila poljubac u prenosu uživo od Predraga Rajkovića, golmana Crvene zvezde. Mladi reprezentativac Srbije napustio je redove crveno-belih, pa se nametnulo pitanje ko sad ljubi lepu novinarku?
"Ha-ha! Ne znam, stvarno", nasmejala se Jovana.

 

Sad je jasno sto prodade Rajka...

 

prastajte sto ovo nije na sabanometriji al se taj topik sada bavi nekim drugim stvarima

Edited by katamaran
Link to comment

Nastavljamo da cerupamo Mordoviju

 

http://www.telegraf.rs/sport/2155399-micel-trazio-zvezda-dovodi-novi-francuz-pred-vratima-marakane

 

Fibela smo skautirali kad je Micel odgovarao na pitanja navijaca pre neki dan.

 

edit: tromost je najveci problem aktuelne odbrane a ovaj deluje solidno brz

 

 

Nova zver za Raksina :)

 

Salu nastranu, mogao bi da bude dobar potez (ako uopste nesto ima od te price)

Edited by katamaran
Link to comment

cini mi se da koga god dovedemo ne mozemo promasiti kao sa edsonom, a  dvojica koji su vec stigili iz mordovije ce svakako pomoci ovome da se bolje uklopi.

 

uzgred, predlazem da mos otvori topik za 2016/17, pokazao se vise nego talican kod otvaranja topika kk, pa mozda nesto od te madjije predje i na fk :)

Edited by Nikodije
Link to comment

Nikodije me nešto ne gotivi. Menjao bi me kao da je Čović. Valjda smatra da je ova sezona neuspešna.

 

edit. Košarku otvara Ros, ne Mos

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Edson je prerano otpisan imho. Na sta je brat Rendula licio pa danas sasvim ok igra.

 

Zverku nisu ni dali pravu sansu jos su se potrudili da mu maksimalno skenjaju samopouzdanje.

Link to comment

Nikodije me nešto ne gotivi. Menjao bi me kao da je Čović. Valjda smatra da je ova sezona neuspešna.

 

taman posla, odlicno si obavio posao u lokalnim okvirima, ali sada nam sledi evropski izazov, pa treba delati u skladu sa tim  -_-

 

neka mos formalno otvori topik, a onda ti napisi dobar prvi post u svom stilu, neka to bude neki kompromis

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...