Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osvojiti bod protiv ekipe koja je demorilala Rad, ekipe koja je jednao d najorganizovanijih u zemlji, samo nekoliko dana posle najave protesta i govorenju o teškim uslovima u kojima rade. To je veliki uspeh. BRAVO 

Link to comment

Izgleda cu menjam ipak profilnu sliku  :lol:

 

Откада сам ти ја то рек'о... :lol:

Speedy_G_P.jpg

 

Арива, арива... :thumbup:

Osvojiti bod protiv ekipe koja je demorilala Rad, ekipe koja je jednao d najorganizovanijih u zemlji, samo nekoliko dana posle najave protesta i govorenju o teškim uslovima u kojima rade. To je veliki uspeh. BRAVO 

Тако је Ацко!

 

Браво за момке! Огроман бод! А можда им намерно нису давали плату, да их мотивишу. :P Шалу на страну, надам се да ће се и та фрка решити што пре. Заиста не одговарамо Чуки. Диван резултат стварно.

Link to comment

I jos jedno zapazanje... :D

 

Ovde nama ono dugmence za like ???

 

kao sto su vam rekli do sad, nema. ali ima alternativa, to je da se rucno upise +1 ispod posta. ili citiras, pa udaris +1, to je 'like'

 

+

 

pogledajte takodje i vas 'settings manager'

 

my settings/profile settings/profile information. tu imate mali, prazan prostor 'member title' tu mozete da napisete sta god hocete, kao sto sam ja npr napisao: "symphony orchestra" iznad image avatara. :)

Link to comment

hoffnung, ne lozi ljude, ne moze to sa malim brojem postova...

jel si siguran za to, ako je tako kao sto kazes, stvarno nisam znao. koliko se ja secam [mozda se nesto u medjuvremenu promenilo] mogao sam to jos na pocetku da uradim.

Link to comment

jel si siguran za to, ako je tako kao sto kazes, stvarno nisam znao. koliko se ja secam [mozda se nesto u medjuvremenu promenilo] mogao sam to jos na pocetku da uradim.

500 postova...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...