Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Evo jedno moje zapazanje pa me zanima vase misljenje ....

 

Svojevremeno kada je Marko VanBasten dao gol iz mrtvog ugla sa desne strane, spoljnim felsom desnom nogom i do danas se govori o njemu i cini mi se da je proglasen za jedan od najlepsih golova na svetu. Taj gol ja zasigurno u prvih deset...

Proslo kolo je nas igrac Djurickovic dao gol iz skoro identicne pozicije samo sa leve strane. Ne znam da li je spoljni fels ili ne ali gol neverovatno podseca na gol VanBastena.

E sad... na SOSu su za gol kola proglasili Jovicev gol iz Zvezde. On je dobio loptu u sesnaest, ledjima okrenut prema golu. Pustio for u stranu, pretrcao igraca i dao gol u suprotan ugao. Gol koji moze da se vidi na svakoj trecoj utakmici...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozdrav drugari, prvo da pozdravim starosedeoce i nove domacine a onda i ostalu bulumentu !!! :D

 

Ja da napisem koju rec za minule dane ...

 

Obzirom da su se kola slomila na meni i da mi je mnogo krivo zbog toga jer od kako sam na forumu ja sam zagovarao mir u kuci i smirivao strasti.

Obzirom da sam se tog dana iznervirao i da sam pisao post kao po obicaju okruzen gomilom ljudi ja kao i u mnogo slucajeva ranije nabacam recenice i kada ga sutra ponovo procitam ja se zapitam dal sam ja pisao ili neko dete :D. Isto tako ne razmisljajuci mnogo sam napisao da bih upucao sudiju ali naravno hteo sam reci koliko je bio dobar a ne da bih raspaljivao mrznju i podstrekivao nasilje. To ste svi shvatili sem admina. Naravno nije mi obrisan post, nisam upozoren vec sam prvi put u zivotu kaznjen na 15 dana. Meni je ovo i prvi i poslednji forum na kom sam aktivan i zaista se coveku omakne ali namere su mi ciste. Kada hoce za nesto da vas optuze uvek se razmatra i namera u datom slucaju. Da je neko sa nase teme bio admin verovatno bi obrisao post ili bi me upozorio pa bih to ja uradio i potrudio bih se da vise nikada ne napravim istu gresku. Inace kada su me izbacili ja sam malo pratio koga i kako su kaznjavali i samo cu da kazem da su nas zaista stavili na margini. Inace sam cvrsto odlucio da se vise ne ukljucujem u rad foruma jer ja nisam vise ni tako mlad da rizikujem neku srcku. Na srecu ste promenili forum pa eto i mene nazad. Necu ovde da pisem i mnogo da se vracam jer je to zatvorena prica ali bih svakako volio da i ako neko napravi neku gresku da se ipak prvo upozori a ako se vidi namera i ako se greske cesto javljaju ja nemam nista protiv i da se zabrani takav clan. Ljudi smo pa je valjda i ljudski da se pogresi ali zasto odmah robija ???

 

U svakom slucaju na SOS-u nas ishvalili kako nemamo para i struje. Da je neka lepa vest culi bi je juce...

Dobro ti nama došao. Znaš kako kažu u naš kraj "Hebeš čoveka koj neje bija na robiju, taj neje pravi čovek".... ;)

Ne sekiraj se, ti si bio samo povod ali bitan je uzrok. Ako će ti biti lakše, povod je više bio "službeno obraćanje" moda putem privatne poruke Nišliji. To je ono što nikako ne pominju a bila je druga po redu stavka u našoj priči. Ni da pomenu. I u pravu si, nećemo o tome više, ovde su normalni i opušteni ljudi, mi ćemo da poštujemo pravila i nadam se da ćemo od ove teme imati kvalitetan bilten o našem klubu, koji će biti od koristi, ne samo nama na forumu...

Link to comment

Добродошао Кроносе, добродошао МаЕрАкЛоиЈА!

Колико сам ископао, овај судија нам је судио против Рада на Чаиру, не сећам се да је имао неке гафове. Све у свему, можда и најтежа утаимица овог пролећа. 

Link to comment

Pozdrav drugari, prvo da pozdravim starosedeoce i nove domacine a onda i ostalu bulumentu !!! :D

 

Ja da napisem koju rec za minule dane ...

 

Obzirom da su se kola slomila na meni i da mi je mnogo krivo zbog toga jer od kako sam na forumu ja sam zagovarao mir u kuci i smirivao strasti.

Obzirom da sam se tog dana iznervirao i da sam pisao post kao po obicaju okruzen gomilom ljudi ja kao i u mnogo slucajeva ranije nabacam recenice i kada ga sutra ponovo procitam ja se zapitam dal sam ja pisao ili neko dete :D. Isto tako ne razmisljajuci mnogo sam napisao da bih upucao sudiju ali naravno hteo sam reci koliko je bio dobar a ne da bih raspaljivao mrznju i podstrekivao nasilje. To ste svi shvatili sem admina. Naravno nije mi obrisan post, nisam upozoren vec sam prvi put u zivotu kaznjen na 15 dana. Meni je ovo i prvi i poslednji forum na kom sam aktivan i zaista se coveku omakne ali namere su mi ciste. Kada hoce za nesto da vas optuze uvek se razmatra i namera u datom slucaju. Da je neko sa nase teme bio admin verovatno bi obrisao post ili bi me upozorio pa bih to ja uradio i potrudio bih se da vise nikada ne napravim istu gresku. Inace kada su me izbacili ja sam malo pratio koga i kako su kaznjavali i samo cu da kazem da su nas zaista stavili na margini. Inace sam cvrsto odlucio da se vise ne ukljucujem u rad foruma jer ja nisam vise ni tako mlad da rizikujem neku srcku. Na srecu ste promenili forum pa eto i mene nazad. Necu ovde da pisem i mnogo da se vracam jer je to zatvorena prica ali bih svakako volio da i ako neko napravi neku gresku da se ipak prvo upozori a ako se vidi namera i ako se greske cesto javljaju ja nemam nista protiv i da se zabrani takav clan. Ljudi smo pa je valjda i ljudski da se pogresi ali zasto odmah robija ???

 

U svakom slucaju na SOS-u nas ishvalili kako nemamo para i struje. Da je neka lepa vest culi bi je juce...

Pa ko je to nama dosao  :D . Sam da ti kazem da ce ova nasa advokatura mnogo da te kosta. Legenda (ex Constantin) vec uveliko pravi predracun  :whistle:

Link to comment

Aha...pa, da me ne shvatiš pogrešno, iz iskustva ti govorim, mnogo znači ko ti je delegiran za "deljenje pravde" . Već pre utakmice možeš da "namirišeš" u kom smeru može da ode utakmica. Da li je to "donator kartona" "klasičan nemač pojma" ili ćeš da imaš fer i korektnu utakmicu....

 

Neću da shavtim pogrešno, zato i pitam, kakva je ova ekipa

Link to comment
E sad... na SOSu su za gol kola proglasili Jovicev gol iz Zvezde. On je dobio loptu u sesnaest, ledjima okrenut prema golu. Pustio for u stranu, pretrcao igraca i dao gol u suprotan ugao. Gol koji moze da se vidi na svakoj trecoj utakmici...

Па да, али јеси ли чуо образложење? Парафразирам: У стилу правих центарфорова је избацио играча одбране и упутио ударац. Можда смо ми пристрасни, и мени је Ђуричковићев гол лепши, као што ми је лепши Попарин Јагодини него ли Спалевићев Партизану. Оно што је чињеница је да је Јовић нада српског фудбала, па можда хоће и тиме да мало охрабре дечка. Не знам да ли ускоро треба да игра за неку категорију репрезентације.

 

I jos jedno zapazanje... :D

 

Ovde nama ono dugmence za like ???

Нема. И ја сам то приметио, а не могу сад да се навикнем да нема... <_<  Колико сам видео, чини ми се и да нема опција да се промени ник, мада можда нисам лепо погледао.

Link to comment

Pa ko je to nama dosao  :D . Sam da ti kazem da ce ova nasa advokatura mnogo da te kosta. Legenda (ex Constantin) vec uveliko pravi predracun  :whistle:

Znam :isuse:

Link to comment

Neću da shavtim pogrešno, zato i pitam, kakva je ova ekipa

Navatali su ga da je na fb profilu član neke "Partizanove fan grupe" ili da se javno hvalio kako je navijač Partizana. Bila je frka s njim i oko napada Babovića na njega , pa je na kraju bilo da ga Babović baš i nije napao......interesantan lik koji može i najdosadniju utakmicu učiniti zanimljivom ;)

 

http://fudbal.hotsport.rs/2014/08/24/skandal-u-najavi-partizanu-sudi-njegov-sudija-clan-navijackih-fejsbuk-grupa-grobara/

Link to comment

Па да, али јеси ли чуо образложење? Парафразирам: У стилу правих центарфорова је избацио играча одбране и упутио ударац. Можда смо ми пристрасни, и мени је Ђуричковићев гол лепши, као што ми је лепши Попарин Јагодини него ли Спалевићев Партизану. Оно што је чињеница је да је Јовић нада српског фудбала, па можда хоће и тиме да мало охрабре дечка. Не знам да ли ускоро треба да игра за неку категорију репрезентације.

 

Нема. И ја сам то приметио, а не могу сад да се навикнем да нема... <_<  Колико сам видео, чини ми се и да нема опција да се промени ник, мада можда нисам лепо погледао.

Ja sam upravo da ne bih bio pristrasan naveo gol Van Bastena koji je uvrscen u deset najlepsih golova na svetu a Djurickovic je gotovo preslikan.

 

Drugo, tema je gol kola a ne motivacija igraca. Medjutim da je obratna situacija verovatno bi to tako i posmatrali.

 

Trece, ako nemamo para ni za struju onda je Djuricku mnogo potrebniji taj sat pa su mogli da sagledaju sa svih aspekata.  :D ;)

 

Inace Poparin gol je bio prelep ali kada sam video sta je Spalevic uhvatio i pretvorio u gol i ja bih glasao za njega. Pa nasi ne mogu da rese jedan na jedan a ovaj carobnjak iz nista napravi nesto. Isto tako treba posmatrati Djurickov gol. Magija !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Па да, али јеси ли чуо образложење? Парафразирам: У стилу правих центарфорова је избацио играча одбране и упутио ударац. Можда смо ми пристрасни, и мени је Ђуричковићев гол лепши, као што ми је лепши Попарин Јагодини него ли Спалевићев Партизану. Оно што је чињеница је да је Јовић нада српског фудбала, па можда хоће и тиме да мало охрабре дечка. Не знам да ли ускоро треба да игра за неку категорију репрезентације.

 

Нема. И ја сам то приметио, а не могу сад да се навикнем да нема... <_<  Колико сам видео, чини ми се и да нема опција да се промени ник, мада можда нисам лепо погледао.

Mislim da je bilo neko on-line glasanje na SOS kanalu. Kod nas se mladi igraci "hrabre" preko novinara da bi  im se dizala cena i da bi se sto pre prodali. Tako su i "naseg" Zivkovica u Partizanu dizali u nebo posle neka dva gola nekome. Na kraju ispade decko suvi prosek.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...