Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

 

Јединствен став и апел за помоћ донели су резултате. Одговор је уследио у виду укључења струје. Сви представници ФК Раднички захвални су онима који су разумели наше потребе и проблеме. Још једном позивамо све којима је Раднички у срцу да помогну клубу у превазилажењу овако непријатних ситуација. Надамо се да ћемо се у будућности у мањој мери бавити сличним нефудбалским темама, верујемо да ће успеси наших фудбалера бити оно о чему ће Нишлије разговарати, јер РАДНИЧКИ ЈЕ ЉУБАВ НИША.

http://fkradnickinis.rs/fudbaleri-radnickog-apeluju-za-pomoc/

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od pojedinci i pod "crnu zemlju" da se sakriješ će te nadju.. :P

Dobrodošao na normalan forum. Vidim da je i košarka ovde kvalitetna, tako da ćeš imati dosta zanimacije ovde ;)

Link to comment

A be, tuj li ste? Misa spodbi` dok vas nadjo Pozdrav na ekipu. :D

Kude si be Misho. Sta je bilo? Nema vise tamo rostiljsko, pa si dosao ovde?  :P

Link to comment

Inače današnju utakmicu nam sudi:

 

 

Главни судија: ПИПЕР Петар
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Марко
Четврти судија: ПОТОЧАН Дејан
Први додатни судија: АНЂЕЛОВСКИ Новица
Други додатни судија: САНТРАЧ Дејан

:s_p:  :s_p:  :s_p:

Link to comment

Pozdrav drugari, prvo da pozdravim starosedeoce i nove domacine a onda i ostalu bulumentu !!! :D

 

Ja da napisem koju rec za minule dane ...

 

Obzirom da su se kola slomila na meni i da mi je mnogo krivo zbog toga jer od kako sam na forumu ja sam zagovarao mir u kuci i smirivao strasti.

Obzirom da sam se tog dana iznervirao i da sam pisao post kao po obicaju okruzen gomilom ljudi ja kao i u mnogo slucajeva ranije nabacam recenice i kada ga sutra ponovo procitam ja se zapitam dal sam ja pisao ili neko dete :D. Isto tako ne razmisljajuci mnogo sam napisao da bih upucao sudiju ali naravno hteo sam reci koliko je bio dobar a ne da bih raspaljivao mrznju i podstrekivao nasilje. To ste svi shvatili sem admina. Naravno nije mi obrisan post, nisam upozoren vec sam prvi put u zivotu kaznjen na 15 dana. Meni je ovo i prvi i poslednji forum na kom sam aktivan i zaista se coveku omakne ali namere su mi ciste. Kada hoce za nesto da vas optuze uvek se razmatra i namera u datom slucaju. Da je neko sa nase teme bio admin verovatno bi obrisao post ili bi me upozorio pa bih to ja uradio i potrudio bih se da vise nikada ne napravim istu gresku. Inace kada su me izbacili ja sam malo pratio koga i kako su kaznjavali i samo cu da kazem da su nas zaista stavili na margini. Inace sam cvrsto odlucio da se vise ne ukljucujem u rad foruma jer ja nisam vise ni tako mlad da rizikujem neku srcku. Na srecu ste promenili forum pa eto i mene nazad. Necu ovde da pisem i mnogo da se vracam jer je to zatvorena prica ali bih svakako volio da i ako neko napravi neku gresku da se ipak prvo upozori a ako se vidi namera i ako se greske cesto javljaju ja nemam nista protiv i da se zabrani takav clan. Ljudi smo pa je valjda i ljudski da se pogresi ali zasto odmah robija ???

 

U svakom slucaju na SOS-u nas ishvalili kako nemamo para i struje. Da je neka lepa vest culi bi je juce...

Link to comment

Ne znam da li je dobro što su baš te sudije. Ne znače mi ništa njihova imena

Aha...pa, da me ne shvatiš pogrešno, iz iskustva ti govorim, mnogo znači ko ti je delegiran za "deljenje pravde" . Već pre utakmice možeš da "namirišeš" u kom smeru može da ode utakmica. Da li je to "donator kartona" "klasičan nemač pojma" ili ćeš da imaš fer i korektnu utakmicu....A imena ko imena, kod naših sudija je dovoljno da ukucaš na Googlu ime i prezime i dobićeš čitave španske serije, pripadnost  navijačkoj grupi i slične pikanterije... :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...