Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj da žurimo sa osudama DV-a. Ako se tamo našao neki jebeni vođa i nešto ga drkao i provocirao, drago mi je ako je dopio po pizdi. 

 

Kažem ako, zato najbolje sačekati neke pipavije informacije.

Pa osudili su svi na osnovi nicega, a mene ismejali kad sam napisao sta sam video

Link to comment

Vodja ili ne na snimku se vidi da lik mirno prica telefonom.

 

Možda je pričao "evo me pored ovog debelog šupka, kog smo upravo naguzili".. :)

 

Šalim se naravno, ali stvarno, ko zna šta je bilo. Nije im lako sada i jako mi je drago što sve ovo posle tekme između igrača prolazi super, što naši hvale atmosferu i protivnike.. Tako treba da bude. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Koji su termini finalne serije, zna li neko?

Sledeci vikend prva utakmica u BG. Verovatno ce Derbi u fudbalu da pomere za nedelju zbog finala
Link to comment

Vujoševići: 

 

Moram dak ažem daj e ekipa koju vodim igrala jako pošteo i dala maksimum. Tim ima limite. Protiv tima koji ima kvalitet i klupu kao czv, ti limiti se u seriji vide.

Link to comment

Čestitam zvezdi na plasmanu u finale i hteo bih da se zahvalim državi na velikoj pomoći koju je Partizan imao u svim sgmentima. Kada pričaom o seriji moram da kažem da sam spremajući se sa timom gledao utakmicu od juče koja je bila rpesudna i da se stvarno potvrdilo skandalozno suđenje jedino niusam bio u pravu što sam isključio javora /ako je tako/.

Simultano prenosim :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...