Jump to content
IGNORED

Sjetimo se djetinstva (moji prvi igrački koraci)


Singer

Recommended Posts

Odlicni su vikinzi. Postoji i drugi deo koji je izasao 3-4 godine kasnije, mnogi nisu ni culi za to. Takodje, slican fazon ali malo vise platformska je i Fury of the furries.

  • +1 1
Link to comment

Da, da, secam se i drugog dela, ali nesto nisam bio previse zagrizen za to, mislim da se u to vreme vec pikao GTA/GTA 2. Cepam to sledece. Mnogo je zgodna igra, u pauzama od šljake umesto da gubidanim i forumašim, odigram jedan nivo.

Link to comment
  • 3 months later...
On 30. 1. 2024. at 17:03, Chika Spale said:

Odlicni su vikinzi. Postoji i drugi deo koji je izasao 3-4 godine kasnije, mnogi nisu ni culi za to. Takodje, slican fazon ali malo vise platformska je i Fury of the furries.


Jesi li mislio na onu igru sa vukodlakom i zmajem? Ili na Norse by Norsewest?

 

Prvu zapravo tek sad otkrih i igram :) drugu sam igrao davno na PCu, više je kao neki rimejk/redizajn, a svi smo to tada prihvatali kao drugi deo.

Link to comment

Evo predstavu nisam imao dok nisam pogledao:D, u pitanju je ta sa vukom i zmajem, posto je ona izasla za Windows, za ovu drugu nisam ni znao. Interesantno da su izasle iste godine, verovatno su dva razlicita tima pravila.

  • +1 1
Link to comment
On 22. 12. 2023. at 12:35, precog said:

Kako je mene drkala ova igra na nivou sa piranama, igrao sam na crno belom tvu u sobi i naravno nisam mogao da izvalim sta me jebe non stop. Popizdeo sam kad sam video igru na kolor tvu i shvatio o cem se ba radilo.

Ali isto jbno ovo 😂

Hvala na podsecanju :)

Link to comment
On 18. 1. 2024. at 17:53, goofs said:

Žena mi uzela ovo na poklon, frapiran sam koliko je dobro. Gameboy-like konzolica koja u sebi ima emulatore za Segu, Nintendo, MAME, Gejmboj i još brda nekih međuverzija. Igram sad Super Mario 3, posle ću originalnog Sonika i Donkey Konga. Dođe sa preko 20,000 igrica, a ima i veliki komjuniti na Redditu gde može da se dobavi još ROMova.

I što je nejjača stvar - ima save game (ili bolje reći save state) tako da stare Nintendo igrice recimo nisu više besomučni ubica vremena.

 

71WjWHlosLL._SL1200_.jpg.webp

 

Dobro je da sam ovo video.

Ima li ko preporuku za ovakvu igračku al kod nas, neki KP il tako nešto?

Link to comment

Ja sam kupio preko KP, ima ih dosta sada, potraži "Miyoo Mini". Ja sam lično otišao da je preuzmem, upalio na licu mesta, par klikova da vidim da radi i platio čoveku.

 

Originalna konzola dolazi bez igrica, mora da se torentuje pa usnimava (što nije teško, ali je cimanje), a kod ovih preprodavaca dobiješ sve spremno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...