Jump to content
IGNORED

Atipčni turizam i estetika Altiplana


Marcus Wulffings

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marcus Wulffings

    1229

  • MancMellow

    52

  • Singer

    50

  • Hippie

    10

zatim, us stenu se ide duž dela koji se zove balcon pata sve do drugog dela kompleksa, koji gleda na dolinu reke patacancha koja se uliva u urubambu

 

DSC_4166.JPG

 

DSC_4167.JPG

 

DSC_4168.JPG

 

pogled na patakanču:

 

DSC_4169.JPG

Link to comment

DSC_4181.JPG

 

već je sunce krenulo u zalazak tako da nije bilo moguće uraditi bolje slike, blenda je bila širom otvorena pa su zato slike svetlije, tipično za predvečerje

 

ovim sam završio obilazak svete doline, i posle ovog templo del sola sam se još bolje i odmornije osećao, valjda zbog te energetske čakre koja izvire i na ovoj lokaciji;

sledeći dan se ekipa spakovala i krenuli smo u pohod na MP, to ste već videli na samom početku

Link to comment

sledi još jedan prilog o visoravni chinchero, iznad cusca, kojom se najkraćim putem stiže do ollantaytamba, gde se hvata voz do MP-a;

tu će biti sagrađen međunarodni aerodrom, tako da kad budete išli u peru, direktno slećete na željenu lokaciju, najbližu MP-u, umesto da put započinjete u limi;

 

ovo sve deluje kao na nekom egzotičnom zlatiboru, šta ja znam

Link to comment

naravno, sve sam snimao iz autobusa, a kao što se vidi, baš je danas lijep i sunčan dan, ona danas dolazi iz zagreba

Link to comment

jel i oni imaju onaj sistem ozidaju do krova a onda vlasnici stana tj. kupci to posle finalno sređuju? dosta je zgrada koje su pod grubom, sivom fazom gradnje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...