Jump to content
IGNORED

Atipčni turizam i estetika Altiplana


Marcus Wulffings

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marcus Wulffings

    1229

  • MancMellow

    52

  • Singer

    50

  • Hippie

    10

samo nećete jeftino proći s avio kartama hehehe, nas je koštalo 150 plus 250 dolara

 

Šta ti znači 150+250 dolara? 

Planiram da, u skladu s tvojom preporukom, početkom novembra iz Santiaga (tamo sigurno idem) odem u Buenos Aires (ako me bolivijski prizori koje si postavio ne pokolebaju i ne skrenu s trase, baš se lomim i pitaću ako prelomim u korist Bolivije), ali mi organizatori nude sigurne opcije Beograd-Pariz-Santiago (i nazad, naravno), za ostalo bih morala da se snađem sama. 

Link to comment

Šta ti znači 150+250 dolara? 

Planiram da, u skladu s tvojom preporukom, početkom novembra iz Santiaga (tamo sigurno idem) odem u Buenos Aires (ako me bolivijski prizori koje si postavio ne pokolebaju i ne skrenu s trase, baš se lomim i pitaću ako prelomim u korist Bolivije), ali mi organizatori nude sigurne opcije Beograd-Pariz-Santiago (i nazad, naravno), za ostalo bih morala da se snađem sama. 

 

 

bogami, nas je koštala karta od calame do santiaga 150$ i od santiaga do buenos airesa 250$;

let do santiaga traje dva sta, s tim što je sleteo u La Serenu koja je na pola puta, tu je veći deo putnika izašao, mislim da su to sve bili arbajteri koji rade u rudnicoma bakra koji sa vraćaju kući;

verovatno je da domaći imaju popuste prilikom kupovine karata, a što se tiče rudara, to im sve plaćaju kompanije u kojima rade

Link to comment

ma da, lokalci će ti reći najbolje kombinacije za transport, a i doći ćeš u fin deo godine. njihovo proleće, biće i sunca, tokom zime je tmurno i oblačno

Link to comment

i to bi bila atakama, letimo u pravcu juga, tamo preko anda je argentina, a onda pogledam kroz prozor na desnoj strani i ugledam pacifik, čile je baš uzan kao baget

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...