Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

ipak nemamo dovoljno hrabrog novinara da ga gađa cipelom  :cry:

 

Taj bih posao ipak ostavio politickim protivnicima, npr. kad dodje u skupstinu. 

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije baš sve proteklo onako kako je bilo izrežirano. Valjda je psiho mislio da će ostali da se uplaše onog momenta kad je zarežao na prvog koji se usudio da mu postavi pitanje o padu helikoptera.

 

Pitanja su i dalje tu, gorak ukus u javnosti je ostao.

 

Da, ispada da je gosn. Ikar ipak bio u pravu, a ja ne.

Link to comment

dakle, ćorak.

 

 

i ovi što su postavljali (2) smislena pitanja su ih loše formulisali.

 

šta god da su pitali, imao bi isti odgovor.

nemam pojma o tim detaljima, ali spasavali su bebu. i ja bih da sam znao, ali nisam. spasavali su BEBU. a ko ste uopšte vi i što me to pitate ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Na konferenciji za stampu koja je posvecena ovoj tragediji, pricati o velikim ekonomskim uspesima (sto je samo po sebi bizarno), a onda odgovarati na pitanja o nekom Ivanovicu je osnovno nepostovanje poginulih ljudi i njihovih porodica

Link to comment

Zašto Vule uvek mora ovako da se breca na novinare? Zar nije lepše da sasluša svako pitanje, ma kako ono neprijatno bilo, i odgovori mirno i razložno, sa argumentima, bez ovog obilnog znojenja, grizanja usne i ostalih manifestacija koje zahtevaju stručnu analizu ...

Link to comment

Nije baš sve proteklo onako kako je bilo izrežirano. Valjda je psiho mislio da će ostali da se uplaše onog momenta kad je zarežao na prvog koji se usudio da mu postavi pitanje o padu helikoptera.

 

Pitanja su i dalje tu, gorak ukus u javnosti je ostao.

 

 

možda u delu javnosti za koji vučića boli kurac, čije glasove i ne očekuje.

 

on ima svojih 50%, dok njima drži glavu iznad vode (a oni više i ne očekuju) može da mu se pljune pod prozor.

Link to comment

možda u delu javnosti za koji vučića boli kurac, čije glasove i ne očekuje.

 

on ima svojih 50%, dok njima drži glavu iznad vode (a oni više i ne očekuju) može da mu se pljune pod prozor.

 

Ne, njegovih su 25-30% sigurnih, ostalo je fleksibilno i teoretski moze da mu uskrati podrsku. Fora je u tome sto je on sa tih 30 posto nedostizan za sve ostale.

Link to comment

Evo i dnevnika, piloti nisu nista krivi za to sto smo ih poslali da izginu.

 

... a mi nismo krivi jer smo spasavali bebu. ima to staro pravilo, ako imaš dobru nameru, nisi kriv ni za kakvo sranje koje nastane u tom procesu

Link to comment

sva ta 'istraživanja' su krajnje upitna, a jedina njegova stabilna glasačka baza je članstvo pozapošljavano po javnom sektoru i deo naših najstarijih sunarodnika... svi ostali glasovi su mu došli kao kazna za ds i kao želja da bude bolje - ds je kažnjen, a bolje nije

Edited by Malvo
Link to comment

rts majstorski izeditovao konferenciju za dnevnik, kao u najbolja vremena.

ne koristite tragediju za političke poene, ne krivite pilota, ne lomite mi bagrenje, beba, beba... :cry:

Link to comment

Maksimum je 25 odsto biračkog tela, pa kada na izbore izađe polovina, onda ispadne, jebote, da je najmanje pola Srbije uz njih ,,, A već sada, kada bi na izbore izašli bez Vuleta pa i Tomice na listi, ganjali bi cenzus ...  

Link to comment

rts majstorski izeditovao konferenciju za dnevnik, kao u najbolja vremena.

ne koristite tragediju za političke poene, ne krivite pilota, ne lomite mi bagrenje, beba, beba... :cry:

 

Zato Crkvenjakov treba da dođe na čelo RTS-a. Njemu niko ne može da kaže kako će da radi ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...