Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

da li smo ovo pomenuli ?

 

 

CBsDXzOUIAAGz3P.jpg

 

na kraju, ovaj izveštaj je izgleda pokrio sve aspekte, pa su naknadno morali dodati alkoholo

 

jbt, meni je ovo promaklo.

 

 

vojska kaže "ne postoje uslovi", ministar kaže "urgentno, ajde"

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

tek će sutra da bude gadno kad se ovaj posle neprospavane noći dočepa mikrofona i počne da priča o Sebi.

Link to comment

jbt, meni je ovo promaklo.

 

 

vojska kaže "ne postoje uslovi", ministar kaže "urgentno, ajde"

ček, piše da je rekao da postoje uslovi ali da nije ispoštovana procedura... šta god to značilo... Edited by malkin
Link to comment

jbt, meni je ovo promaklo.

 

 

vojska kaže "ne postoje uslovi", ministar kaže "urgentno, ajde"

 

ne baš, vojska kaže da može, ali da ne ide baš tako. politika kaže "ajd pali taj helikopter, danas se slina slikao na autoputu, moram i ja negde"

Link to comment

jbt, meni je ovo promaklo.

 

 

vojska kaže "ne postoje uslovi", ministar kaže "urgentno, ajde"

 

Nisi dobro pročitao, Bandić tu kaže da postoje uslovi ali da nije ispoštovan lanac komande (treba Toma da ga nazove i proglasi vanrednu situaciju ili kako već). Nisu blesavi da stave u izveštaj da je ministar urgirao uprkos protivljenju vojske.

 

Edit: Bronzana medalja! Hoću doček u Surčinu ispred skupštine.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sad je jasno da je prisustvo alkohola u krvi samo spin koji ima za cilj da pokrije sve druge propuste. Čovjek je pao jer nije vidio pistu i nisu postojali uslovi za letenje.

 

Previše je sve ovo. Moraće da leti neka glava, pa nisu valjda tolike psihopate svi skupa da misle da im ovo prođe.

Link to comment

ako je a. v. pametan kao što nije, smeniće Gašića pred kamerama. ja mogu da potpišem da mu upravo sada to savetuju njegovi deliveri drugari.

no, to kod nas nije moguće usled feudalnog načina vladanja u kome je premijer vezan sa ministrima neraskidivom mrežom korupcije.

ja sve nešto mislim da će stvarno da skloni Gašića. time se cela priča zatvara: pilot bio pijan, mi preuzeli političku odgovornost. izlazi

iz toga ne samo neokrnjen, nego i sa dobitkom. naravno, ako ima čime da zadovolji Gašića.

Link to comment

ako je a. v. pametan kao što nije, smeniće Gašića pred kamerama. ja mogu da potpišem da mu upravo sada to savetuju njegovi deliveri drugari.

no, to kod nas nije moguće usled feudalnog načina vladanja u kome je premijer vezan sa ministrima neraskidivom mrežom korupcije.

 

Nema sanse da ga smeni. Gasic ce posle ovoga biti jos pokorniji a Vucic voli takve.

Link to comment

tek će sutra da bude gadno kad se ovaj posle neprospavane noći dočepa mikrofona i počne da priča o Sebi.

 

U ovom trenutku mu delivery unit priopćava kako će ipak morati da da Gašića i dr Smrt.

Link to comment

ja sve nešto mislim da će stvarno da skloni Gašića. time se cela priča zatvara: pilot bio pijan, mi preuzeli političku odgovornost. izlazi

iz toga ne samo neokrnjen, nego i sa dobitkom. naravno, ako ima čime da zadovolji Gašića.

 

To bi bila racionalna odluka, i samim tim nemoguca.

Link to comment

Ne može da smeni Gašića, nije on izmislio fenomen bednog slikanja uz unesrećene. Koliko sutra bi ga neko pitao za Feketić smetove, ili Slinu za lov na otmičare bebe.

Link to comment

Ne može da smeni Gašića, nije on izmislio fenomen bednog slikanja uz unesrećene. Koliko sutra bi ga neko pitao za Feketić smetove, ili Slinu za lov na otmičare bebe.

ne zbog slikanja, nego zbog pijane™ vojske. eto vidite, oni se napili, slupali letelicu, ali mi preuzimamo odgovornost ko što smo i rekli. Lončaru se ništa neće desiti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...