Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

4 minutes ago, ToniAdams said:

A de si našao na netu to u vezi sa problemima oko čitanja piraterije?

Imaš kalibro, iz bilo kog formata konvertuješ i preko kabla prebaciš na kindle. Radi ko car.

 

osim kada su u pitanju tehničke knjige

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Na šta misliš?

Dijagrami i slično? 

To i ne čitam, a da čitam svakako ne bih sa 6 inča čitao.

 

puno slika, chartova, kod linija ili ako ebook ima neke interaktivne elemente, onda calibre tu failuje

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moram opet da zatrazim pomoc :v . Drugar nece izvaditi karticu do povratka, tako da ne moze da  naruci kindl preko amazona. Imace jednu priliku, tj cetiri sata od kada okaci kombinezon na poslu do busa za srbiju, u subotu od 12 sati da ode do neke prodavnice i da ga kupi. Ni ja ni on ne umemo da izguglamo neku prodavnicu jer nemacki jbg, tako da nam treba adresa necega sto sigurno radi. On je u delu grada koji se zove Am hart,  

ali moze da ode i do centra. Sto bi rekli studenti tackajte :v 

Link to comment
16 minutes ago, kurjak92 said:

Moram opet da zatrazim pomoc :v . Drugar nece izvaditi karticu do povratka, tako da ne moze da  naruci kindl preko amazona. Imace jednu priliku, tj cetiri sata od kada okaci kombinezon na poslu do busa za srbiju, u subotu od 12 sati da ode do neke prodavnice i da ga kupi. Ni ja ni on ne umemo da izguglamo neku prodavnicu jer nemacki jbg, tako da nam treba adresa necega sto sigurno radi. On je u delu grada koji se zove Am hart,  

ali moze da ode i do centra. Sto bi rekli studenti tackajte :v 

 

jel ima bankovni račun? trebalo da ima, a preko njega može direktno da plaća na amazonu.

btw mislim da ti ne možeš da kupiš kindl u nekoj "pravoj" prodavnici

Link to comment
1 minute ago, Host said:

Moze sigurno. Mislim da je to posledica nekog nemackog zakona o ravnopravnosti polova zastiti izdavaca po kome knjige moraju isto da kostaju i budu ravnopravno zastupljene u svim kanalima prodaje, pa Kindle kao platforma za citanje mora da bude dostupna u prodavnicama. Eto jedne stvari zbog koje ne mrzim Nemacku.

nemci su to

Link to comment
  • 4 weeks later...


VW suspends media chief amid scandal over fume tests on monkeys
Move follows report carmaker used animals to demonstrate diesel emissions technology

 

The animals were left to watch cartoons as they breathed in diesel fumes from a VW Beetle. The ultimate aim of the tests was to prove that the pollutant load of nitrogen oxide car emissions from diesel motors had measurably decreased, thanks to modern cleaning technology.

It also emerged that a study in Germany measured the effects of inhaling nitrogen dioxide on 25 human volunteers.

 

https://www.theguardian.com/business/2018/jan/30/vw-suspends-media-chief-monkey-exhaust-tests-diesel-emissions

 

3z2yJMY.jpg

 

Vole ljudi gasne komore...:fantom:

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...