Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

9 minutes ago, Mel said:

Sto se sastaju u Bechu ako je o Nemachkoj?

 

Cesto se ovde nalaze govnari. Mozda im je logisticki lakse jer dolazi ekipa iz cele Evrope.

 

Trebalo je biti prosle godine u Sopronu jer su tamo blazi zakoni. Onda su najednom presli u Bec u restoran Zentimeter (koji je inace popularno studentsko mesto jer nudi  hleb na cm). Vlasnik Heinz Pollischansky je rekao da radnici nisu nista primetili i da ubuduce nece tako nesto dozvoliti u svojim lokalima. :whistle: 

Link to comment
16 minutes ago, Mel said:

Sto se sastaju u Bechu ako je o Nemachkoj?

 

nemaju faks mašinu da prime poziv od Nemaca, a i ne vole da plaćaju kešom

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

 

Cesto se ovde nalaze govnari. Mozda im je logisticki lakse jer dolazi ekipa iz cele Evrope.

 

Ja sam stekla utisak da je BEch preferencija i ne nuzno zbog neke logistike. Mozda im je 'bezbednije' u Bechu, a i Firer je odatle, i ko zna ko od zivljih koji im drze ledja...

  • -1 1
Link to comment

Nevezano za ovu temu o AfDju, tj vezano za sire nemacke trendove, pre neki dan prosla sam pored neke vece grupe sportista neka omladina recimo bar 50ak. Papuche i bele charape onako do trecine listova. Srbin propo.

  • +1 1
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Mel said:

Nevezano za ovu temu o AfDju, tj vezano za sire nemacke trendove, pre neki dan prosla sam pored neke vece grupe sportista neka omladina recimo bar 50ak. Papuche i bele charape onako do trecine listova. Srbin propo.

 

Taj trend se pojavio pre jedno godinu dana, barem sam ga tada primetio kada je grupa teenager-a usla u Mek :gospode:

Link to comment
Just now, assignment said:

 

Taj trend se pojavio pre jedno godinu dana, barem sam ga tada primetio kada je grupa teenager-a usla u Mek :gospode:

 

Jeste, vidjala sam i ja u medjuvremenu, ali ovoliki buljuk omladine nikad. Chak sam i konspirativno obratila paznju da li prichaju srpskim, tako da mogu da potvrdim da je to to gospodo.

  • -1 1
Link to comment

Mel jel živiš u Nemačkoj?

Mislim ako je odgovor "da" i ako ti, kad vidiš šabane na ulici, padne na pamet da su Srbi, da moraš baš hitno kod oftalmologa, to se u Nemačkoj zove Augenarzt

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, assignment said:

 

Taj trend se pojavio pre jedno godinu dana, barem sam ga tada primetio kada je grupa teenager-a usla u Mek :gospode:

Taj trend se pojavio prije nekoliko godina i svugdje je prisutan nazalost.

Link to comment
4 hours ago, Mel said:

Nevezano za ovu temu o AfDju, tj vezano za sire nemacke trendove, pre neki dan prosla sam pored neke vece grupe sportista neka omladina recimo bar 50ak. Papuche i bele charape onako do trecine listova. Srbin propo.


pre dve godine ćerka isla u filadelfiju na razmenu, dve nedelje. njih 10 devojaka i 15 mladica. od tih 15 mladica, bar trojicu sam video u papučama i belim čarapama. a sve go arijevac

Link to comment

Ja sam sad u parku video nekoliko da igra na betonu fudbal u belim carapama protiv ostalih u patikama.

Link to comment

Zar Nemci ne nose papuce na carape oduvek? Ono, zar ima to nije nacionalno obelezje? :D

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, Sludge Factory said:

Zar Nemci ne nose papuce na carape oduvek? Ono, zar ima to nije nacionalno obelezje? :D

Kad smo bili klinci, nemačke tuiriste si tako raspoznavao na kilometar... Ja ne znam otkud sad ovo čuđenje...

  • +1 7
Link to comment
13 minutes ago, Sludge Factory said:

Zar Nemci ne nose papuce na carape oduvek? Ono, zar ima to nije nacionalno obelezje? :D

 

sandale, mein Freund, sandale

 

Screenshot_2024-08-28-22-43-03-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

  • +1 3
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...