Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

E jbg, a mene bas smara da na Mundijalu gledam te nefudbalske zemlje. Zato i vise volim Evropsko prvenstvo, jer tu nema Severnih Koreja i ostalih Saudijskih Arabija.

 

hrkljus kakav su u stanju da odigraju neke evropske reprezentacije, koje se cak i plasiraju na velika takmicenja, severna koreja i saudijska arabija nikad ne bi mogle   :D

Link to comment
  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

sreca pa si ti napisao jedan smislen post u zivotu, da nije moderacije, gde ronzas na dnevnoj bazi, nema sanse da bi te iko primetio.

 

za ovo boldovano, ni sam ne primecujes, da navijas za Siriju iz drugih motiva, koji nisu sportski a ovaj deo foruma je sport a ne rat, logori, kuracpalac.

 

a očigledno je i da ne spuštaš raspravu na lični nivo  :lolol:

 

moderacija me banovala jedno deset puta za godinu dana, nisam napisao post tamo par meseci minimum čisto radi istine. jbt. 

 

drago mi je da sam te provalio odmah kako želiš da pričaš ovde o politici i bašaru asadu, ali nije bilo teško zaista. 

 

a poseban plus ti dajem za ono "drčan si bez razloga"  :lolol: očigledno je da nisam bio u pravu i da sam bio drčan bez razloga, da si samo želeo da pričaš o fudbalu i kvalitetima reprezentacija i taktici ili šta ja znam.

 

@milogled, sreća pa je australija fudbalska zemlja, ono ima baš tradiciju u fudbalu i kvalitet pre svega

Edited by theanswer
Link to comment

sreca pa si ti napisao jedan smislen post u zivotu, da nije moderacije, gde ronzas na dnevnoj bazi, nema sanse da bi te iko primetio.

 

Pise dobre postove na kosarci.

Link to comment

ne treba mesati sport i politiku, sto bi rekli,  ali ti si prvi skocio da imputiras razloge zbog kojih neko navija za siriju, i komesarski da odredjujes ko je podoban za navijanje, a ko ne , i koji motivi stoje iza navijanja, pa jebo te   :D  kao ok je navijati za siriju, ali ako je to navijanje iz razloga koje ti odobravas. pri cemu valjda svako ko kani navijati za siriju, mora podneti obrazlozenje zbog cega navija, pa ce mu onda  sudija majo (valjda nisi vujovic) odobriti ili nece odobriti navijanje.

Gledaj, ili si nepismen ili si bezobrazn iii jednostavno volis da lazes  :) pokazi sad lepo, ias sve postove redom, odakle i od koga krece politizacija sporta.

Link to comment

Gledaj, ili si nepismen ili si bezobrazn iii jednostavno volis da lazes  :) pokazi sad lepo, ias sve postove redom, odakle i od koga krece politizacija sporta.

 

zasto ili, ili, ili, mozda sam sve to. jos sam i djubre koje simpatise genocidnog bashar al assada, jer samo to moze biti razlog navijanja za siriju, sta drugo.

Link to comment

a očigledno je i da ne spuštaš raspravu na lični nivo  :lolol:

 

moderacija me banovala jedno deset puta za godinu dana, nisam napisao post tamo par meseci minimum čisto radi istine. jbt. 

 

drago mi je da sam te provalio odmah kako želiš da pričaš ovde o politici i bašaru asadu, ali nije bilo teško zaista. 

 

a poseban plus ti dajem za ono "drčan si bez razloga"  :lolol: očigledno je da nisam bio u pravu i da sam bio drčan bez razloga, da si samo želeo da pričaš o fudbalu i kvalitetima reprezentacija i taktici ili šta ja znam.

 

@milogled, sreća pa je australija fudbalska zemlja, ono ima baš tradiciju u fudbalu i kvalitet pre svega

Sto nisi odgovorio navijam za Siriju jer imaju dobru kontru, dobar srednji red, pravo je uzivanje gledati njihov fudbal...i tako redom? nego Majo je provokator, glup i ne znam sta vec.

Link to comment

zasto ili, ili, ili, mozda sam sve to. jos sam i djubre koje simpatise genocidnog bashar al assada, jer samo to moze biti razlog navijanja za siriju, sta drugo.

Nisi mi nista pokazao, jos sam trazio sa osmehom.

Link to comment

@milogled, sreća pa je australija fudbalska zemlja, ono ima baš tradiciju u fudbalu i kvalitet pre svega

 

U odnosu na Siriju su kombinacija Brazila, Argentine, Nemacke i Italije. Bar su igrali osminu finala 2006. (to koliko ja pamtim, mozda su imali jos neki uspeh). Ali slazem se da bi bilo lepse i bez njih. 

Link to comment

Nisi mi nista pokazao, jos sam trazio sa osmehom.

 

 

a sto se navija za Siriju?

 

evo. od ovog glupog (i tendencioznog) pitanja krenula je rasprava. prvo si bio onako blago oduvan, ali kasnije si nastavio da insistiras. ali evo, ti si poceo, to je odgovor

Link to comment

U odnosu na Siriju su kombinacija Brazila, Argentine, Nemacke i Italije. Bar su igrali osminu finala 2006. (to koliko ja pamtim, mozda su imali jos neki uspeh). Ali slazem se da bi bilo lepse i bez njih. 

 

ne zezaj, da su za siriju to ne bi ih pobedili golom 38godišnjeg kejhila glavom u 113. minutu produžetka sa igračem više i onda još ovi pogode stativu. da je sirija mogla da igra u siriji ili bar negde bliže siriji kao domaćin pitanje šta bi bilo. u svakom slučaju ću navijati i za konkakaf tim protiv njih u baražu.

Link to comment

ne zezaj, da su za siriju to ne bi ih pobedili golom 38godišnjeg kejhila glavom u 113. minutu produžetka sa igračem više i onda još ovi pogode stativu. da je sirija mogla da igra u siriji ili bar negde bliže siriji kao domaćin pitanje šta bi bilo. u svakom slučaju ću navijati i za konkakaf tim protiv njih u baražu.

 

ako je to panama, podrazumeva se. prilka da se upoznamo sa panamskim vedetama na sp, a i pretpostavljam da ce im ovo biti prvo sp ako se plasiraju. dakle lepa sportska prica u najavi, i veliko slavlje u panama sitiju, san migelitu, tokumenu i las kumbresu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...