Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

ako atraktivnost uzimamo kao kriterijum, i srbiju je tesko zeleti na sp   <_< meni je bas fora da se tamo pojavi sirija, severna koreja, panama, sta znam, burkina faso ili mijanmar

U cemu je fora? Navijam za zemlju, gde besni rat koji nema nikakve veze sa mnom, za zemlju gde ne smes da prdnes bez dozvole vodje, za zemlju koju tesko mozes da nadjes na karti, tamo gde je kriza, gde gone pedere, gde...zabole me bas, navijam za fudbal. 

( bas si nasao da navijas za Mijanmar, em ljudi beze glavom bez obzira odatle, em sa fudbalom imaju nula dodirne tacke)

Edited by Majo
Link to comment

U cemu je fora? Navijam za zemlju, gde besni rat koji nema nikakve veze sa mnom, za zemlju gde ne smes da prdnes bez dozvole vodje, za zemlju koju tesko mozes da nadjes na karti, tamo gde je kriza, gde gone pedere, gde...zabole me bas, navijam za fudbal. 

( bas si nasao da navijas za Mijanmar, em ljudi beze glavom bez obzira odatle, em sa fudbalom imaju nula dodirne tacke)

 

kako nemaju, ziva im bio selektor, sto znaci da itekako imaju dodira sa fudbalom.

 

opusti se i zajebi tu politicku korektnost, i ko gde goni pedere. ako cemo tako, ni za koga ne treba navijati, jer svaka nacija ima nekog putera, neki progon nekoga, neki genocid, sta ja znam. mada je moguce i da se sprdas sa ovime.

Link to comment

kako nemaju, ziva im bio selektor, sto znaci da itekako imaju dodira sa fudbalom.

 

opusti se i zajebi tu politicku korektnost, i ko gde goni pedere. ako cemo tako, ni za koga ne treba navijati, jer svaka nacija ima nekog putera, neki progon nekoga, neki genocid, sta ja znam. mada je moguce i da se sprdas sa ovime.

 

sreća pa nije hteo da spusti raspravu na politiku, on znaš navija za fudbal jer je gledao kako australija igra kao brazil sa garinčom. da je pogledao minut australije pa da kažeš. 

Link to comment

A ne nego cu da navijam za Australiju koja ima koncentracione logore za izbeglice po nekom ostrvlju, a eno i ceo Noskichev topic zasto je ozi govno.

:lolol: jebo te Noskich

 

mozda za maldive treba navijati, oni ne progone nikoga. al ne znam da li imaju fudbalsku repstaciju

ali si se zato nagledao burmanskog fudbalu, do jaja.

 

E cus navijanje za mrtvu Siriju. :D

i to sto kazes.

Link to comment

mozda za maldive treba navijati, oni ne progone nikoga. al ne znam da li imaju fudbalsku repstaciju

Ne moze. Oni bicuju zene koje imaju vanbracni seks. Pocetkom ovog topica, negde od trece strane ovde se navijalo za Sent Kits i Nevis, osim Midla koji je navijao za Turks i Kejkos.
Link to comment

sreća pa nije hteo da spusti raspravu na politiku, on znaš navija za fudbal jer je gledao kako australija igra kao brazil sa garinčom. da je pogledao minut australije pa da kažeš. 

sreca pa si ti napisao jedan smislen post u zivotu, da nije moderacije, gde ronzas na dnevnoj bazi, nema sanse da bi te iko primetio.

 

za ovo boldovano, ni sam ne primecujes, da navijas za Siriju iz drugih motiva, koji nisu sportski a ovaj deo foruma je sport a ne rat, logori, kuracpalac.

Link to comment

ali si se zato nagledao burmanskog fudbalu, do jaja.

 

 

nisam, al voleo bih. tome i sluze svetkovine tipa oi, sp u fudbalu i slicno, za neke lepe sportske price i nezaboravne momente u istoriji jednog naroda. boli bas ozije penis za fudbal, nisu se ni radovali ovoj pobedi danas, otisli su posle utakmice svako na svoju stranu, 1 sasvim obican dan u zivotu. a sirija da je otisla na sp, bio bi to praznik. barem za ovu siriju pod kontrolom predsednika bashar al assada, teroristi fsa i nusre se mozda i ne bi radovali.

Edited by Nikodije
Link to comment

A sta je tacno problem ako se navija za Siriju?

 

Zemlja u raspadu, ne znam da li su ikad ucestvovali na SP, sve tekme igraju u inostranstvu, i imaju sansu da prodju protiv odvratne Australije (sem Tima Kejhila, naravno). 

Edited by pantelia
Link to comment

nisam, al voleo bih. tome i sluze svetkovine tipa oi, sp u fudbalu i slicno, za neke lepe sportske price i nezaboravne momente u istoriji jednog naroda. boli bas ozije penis za fudbal, nisu se ni radovali ovoj pobedi danas, otisli su posle utakmice svako na svoju stranu, 1 sasvim obican dan u zivotu. a sirija da je otisla na sp, bio bi to praznik. barem za ovu siriju pod kontrolom predsednika bashar al assada

Suza mi suzu stize. Australija je jedna od najvecih sportskih nacija, to sto jedna Burma ne moze da zadre dalje od borbe petlova, zaista nije moj problem. Sad u vreme interneta imas mogucnosti na pretek da gledas fudbalsku ligu Burme, ne znam u cemu je problem, ako ti je toliko stalo.

 

@ Pantelia

Uopste nije problem navijanje za Siriju, daleko bilo, ne kapiram samo motive, koji nemaju veze sa sportom.

Link to comment

Suza mi suzu stize. Australija je jedna od najvecih sportskih nacija, to sto jedna Burma ne moze da zadre dalje od borbe petlova, zaista nije moj problem. Sad u vreme interneta imas mogucnosti na pretek da gledas fudbalsku ligu Burme, ne znam u cemu je problem, ako ti je toliko stalo.

 

@ Pantelia

Uopste nije problem navijanje za Siriju, daleko bilo, ne kapiram samo motive, koji nemaju veze sa sportom.

 

ne treba mesati sport i politiku, sto bi rekli,  ali ti si prvi skocio da imputiras razloge zbog kojih neko navija za siriju, i komesarski da odredjujes ko je podoban za navijanje, a ko ne , i koji motivi stoje iza navijanja, pa jebo te   :D  kao ok je navijati za siriju, ali ako je to navijanje iz razloga koje ti odobravas. pri cemu valjda svako ko kani navijati za siriju, mora podneti obrazlozenje zbog cega navija, pa ce mu onda  sudija majo (valjda nisi vujovic) odobriti ili nece odobriti navijanje.

Edited by Nikodije
Link to comment

nisam, al voleo bih. tome i sluze svetkovine tipa oi, sp u fudbalu i slicno, za neke lepe sportske price i nezaboravne momente u istoriji jednog naroda. boli bas ozije penis za fudbal, nisu se ni radovali ovoj pobedi danas, otisli su posle utakmice svako na svoju stranu, 1 sasvim obican dan u zivotu. a sirija da je otisla na sp, bio bi to praznik. barem za ovu siriju pod kontrolom predsednika bashar al assada, teroristi fsa i nusre se mozda i ne bi radovali.

 

E jbg, a mene bas smara da na Mundijalu gledam te nefudbalske zemlje. Zato i vise volim Evropsko prvenstvo, jer tu nema Severnih Koreja i ostalih Saudijskih Arabija. Najvise bih voleo kada bi postojalo takmicenje na kojem ucestvuju Evropljani + Brazil, Argentina i jos poneko iz Latinske Amerike i Afrike. A u kurac.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...