Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

Ima vise razloga:

 

1. Uglavnom se navija za manje zemlje.

2. Ovu ekipu Sirije, prihvataju i Asadovci a i pobunjenici (bilo je vise clanaka o tome).

3. Juzna Afrika (ovo je za srbe)

4. ...

Link to comment

Ima vise razloga:

 

1. Uglavnom se navija za manje zemlje.

2. Ovu ekipu Sirije, prihvataju i Asadovci a i pobunjenici (bilo je vise clanaka o tome).

3. Juzna Afrika (ovo je za srbe)

4. ...

 

ma...

 

pitanje je ili provokatorsko da se povede priča o politici bezveze ili je jednostavno glupo jer jedino ako si živeo ispod kamena zadnjih 7 godina ne može da ti padne na pamet razlog zašto se navija za siriju jbt. kao zašto bi neko navijao za ekipu koja igra u maleziji kao domaćin tokom rata koji je ubio i raselio milione ljudi.

 

i nije baš da pobunjenici prihvataju ovaj tim, ovo je bašarov tim kad smo već kod toga

Link to comment

Kakve veze ima rat ili bilo kakva kriza u nekoj zemlji, kakvih je ne zna se broj, sa navijanjem, majke ti?  To sto je tebi srednje ime drkadzija, ne znaci da svi imamo takav pogled na svet. Ako te mrzi da normalno komuniciras, uzmi radi nesto korisno, heklaj, prdi, drkaj...

Link to comment

samo kad je tebi normalna komunikacija da se postavlja besmisleno pitanje i raspravlja zašto neko navija za nekoga. kao što napisah gore očigledno provokacija jer nemoguće da je neko toliko glup i neobavešten. ali eto uspeo si jer sam ja drkadžija. čestitam. 

Link to comment

Meni bi bilo atraktivnije da na SP gledam Australiju nego Siriju. Nije ni da je Australija neki magnet za gledaoce, ali Sirija zvuci kao bas, ono, antipropaganda fudbala

Link to comment

Meni bi bilo atraktivnije da na SP gledam Australiju nego Siriju. Nije ni da je Australija neki magnet za gledaoce, ali Sirija zvuci kao bas, ono, antipropaganda fudbala

 

Australija je užasna, isprašiće ih ko god bude igrao protiv njih u baražu. Ako se nekako i provuku a neće, biće topovsko meso, baš su jako loši. 

Link to comment

u 01:30 juznoamericke utakmice, sve u isto vreme. mislim da cu gledati peru-kolumbija jer pobednik ide direktno na prvenstvo.

 

na svakoj utakmici ce suditi sudija iz brazila.

Link to comment

Meni bi bilo atraktivnije da na SP gledam Australiju nego Siriju. Nije ni da je Australija neki magnet za gledaoce, ali Sirija zvuci kao bas, ono, antipropaganda fudbala

Evo jedan sportski plus.

 

Nema vece arogancije od brojanja tudjih neurona i uopste smislenosti a u isto vreme zaborvljas da si na diskusionom forumu i to na sportskom delu.

Link to comment

Meni bi bilo atraktivnije da na SP gledam Australiju nego Siriju. Nije ni da je Australija neki magnet za gledaoce, ali Sirija zvuci kao bas, ono, antipropaganda fudbala

 

ako atraktivnost uzimamo kao kriterijum, i srbiju je tesko zeleti na sp   <_< meni je bas fora da se tamo pojavi sirija, severna koreja, panama, sta znam, burkina faso ili mijanmar

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...