Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vlada Divljan

Featured Replies

MayDay hvala na divnom izvestaju

  • Replies 798
  • Views 100.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Nabija podtove da pise na politici....

  • Ide danas Nebeska tema na tvu, film je ok manje vise ali segment o bolesti zajedno sa Baladom od Indeksa, pretuzno.    

  • maršal zna
    maršal zna

    najjača koncertna verzija Maršala  

Posted Images

Уживање је било читати Мауин извјештај. Надам се да ће бити неко видео издање негдје.

fantastično je bilo. malo je zvuk prštao u prvom delu, al potpuno nebitno.

 

Cukić je imao odličan momenat kada je ispričao anegdotu sa početka njihovih karijera. Merlin je prerastao u Idole, a njegov tadašnji bend Tilt (ako nisam loše čuo) se raspao. i onda on odlazi da sluša probu Idola i razgovor posle ide ovako nekako (opet, nadam se da nisam loše čuo).

 

Zdenko: Čujem raspao ti se Tilt.

Cukić: Pa jeste.

Zdenko: Znači, slobodan si?

(tajac)

Cukić: Čekaj, je l ti to meni nudiš posao u Idolima?

Divljan: Čekaj, je l ti to njemu nudiš moj posao u Idolima?

Zdenko: Ma ne to, nego treba neko da nam nosi opremu.

 

btw Cukić je bio fenomanalan u izvođenju "Kenozoik".

 

i potpuno neverovatno Vuča iz Darkwooda koji je možda i highligh večeri, meni bar, sa "Vetar i zastave" i "Sve što hoću da znam". to je tako čudno izgledalo, a tako dobro zvučalo.

predin imao lep uvod a i nastup - ima snimak na yt, rundek posle svoje pesme ne daje gitaru tehnicaru i ostaje na rusiji sa bajagom, meni delovalo spontano i dovoljno da me digne iz stolice.
dobro je sto je od polovine letnje kino preuzelo - max je veliki zajebant a uz to je imao lepe posvete vladi. tako da je prica dobila malo vedriji ton.
o kraju koncerta ne znam sta bih napisao...

vidim da je bajaga malo fulao tekst.

nek budem zao covek, al ne kapiram stvarno sta tu traze cuko, bajago i loso. 

Toni, jel' bio Pajkić? Divljan ga je uvek hvalio u intervjuima osamdesetih, a bogami i devedesetih...

otkud znam, nazalost nisam bio.

Ja sam razmišljao da idem, ali kad sam video da neće biti Krla i Šapera, posmislih šta ja tamo da tražim...  :fantom:

Edited by Jeremija

43 minutes ago, Svarog said:

fantastično je bilo. malo je zvuk prštao u prvom delu, al potpuno nebitno.

 

Cukić je imao odličan momenat kada je ispričao anegdotu sa početka njihovih karijera. Merlin je prerastao u Idole, a njegov tadašnji bend Tilt (ako nisam loše čuo) se raspao. i onda on odlazi da sluša probu Idola i razgovor posle ide ovako nekako (opet, nadam se da nisam loše čuo).

 

Zdenko: Čujem raspao ti se Tilt.

Cukić: Pa jeste.

Zdenko: Znači, slobodan si?

(tajac)

Cukić: Čekaj, je l ti to meni nudiš posao u Idolima?

Divljan: Čekaj, je l ti to njemu nudiš moj posao u Idolima?

Zdenko: Ma ne to, nego treba neko da nam nosi opremu.

 

btw Cukić je bio fenomanalan u izvođenju "Kenozoik".

 

i potpuno neverovatno Vuča iz Darkwooda koji je možda i highligh večeri, meni bar, sa "Vetar i zastave" i "Sve što hoću da znam". to je tako čudno izgledalo, a tako dobro zvučalo.

Bila je i moja keva na koncertu koja ne sluša DD sigurno i koja je posle koncerta rekala da joj je najlepše bilo uz Vučina dva izvodjenja. Definitivno highlight!

 

Ali meni je kad čujem Bajagin glas kraj svega. :D Tako mi je hardcoded od pete godine. Plus to što je Rusija najveća i najomiljenija Vladi bila pesma. 

15 minutes ago, ToniAdams said:

vidim da je bajaga malo fulao tekst.

nek budem zao covek, al ne kapiram stvarno sta tu traze cuko, bajago i loso. 


nije samo bajaga al nije ni bitno.
@cuko, bajaga i loso - ocel opet biti vencometrije?

Jete gomna, cuko i bajaga su drugari iz kraja, i dobri momci. A ni loša nije baš loš. 

7 minutes ago, ParaPsycho said:


nije samo bajaga al nije ni bitno.
@cuko, bajaga i loso - ocel opet biti vencometrije?

oce ako si dovoljno debil da tako tumacis

3 minutes ago, aram said:

Jete gomna, cuko i bajaga su drugari iz kraja, i dobri momci. A ni loša nije baš loš. 

pa da, mogo je bas i suadu zapjevat.

 

Ja sam se nadao da će se neko setiti da pozove Jahiju pa da ovaj pokida "Ja je zovem meni da se vrati". Ozbiljan sam. 

4 minutes ago, Svarog said:

Ja sam se nadao da će se neko setiti da pozove Jahiju pa da ovaj pokida "Ja je zovem meni da se vrati". Ozbiljan sam. 

I Milenu Plavšić da se kezi pored. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.