Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Vojvodina
      1
    • Mega
      5
    • Partizan
      13
    • Crvena Zvezda
      19
    • Konstantin
      2
    • Vršac
      1
    • FMP
      2
    • Metalac
      2
    • Niko, neće se završiti takmičenje
      3


Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam Konstantin, spoljni igrači nemaju nikakav šut, ne na ovoj utakmici nego generalno mehanika šuta,izbačaja im je plač majke Božije. Despotović čas izbacuje neke parabole, čas se baca unazad, čas šutira sa zemlje, a to je recimo igrač koji je bio u Hemofarmu u mlađim kategorijama, znači prošao je neku školu malo ozbiljniju. Šut Vitkovića isto ko je primetio je smehotres, a npr kad su igrali u NS protiv Vojvodine on je šutirao dva najbitnija šuta u utakmici i na kraju su naravno izgubili

 

Rebić, Tejić i ekipa ubacili rezervama Konstantina 8 poena u zadnjoj četvrtini

Edited by theanswer
Link to comment

Ovi nasi klinci tesko ce da naprave karijeru sa ovakvim mindset-om. Dobijes priliku i iskoristis je tako sto se bahatis i ispucavas protiv ekipe ciji petogodisnji budzet je nasa jedna sponzorska godina od Telekoma.

Link to comment

Docekasmo i to da Radonja ne menja mladje igrace cim krene po zlu (verovatno po prvi put u unapred dobijenim utakmicama niko nije koristio rec ziheras) i bas su lepo momci iskoristili priliku da se dokazu. Mogu da se iscimaju Mitrovic, Kalinic, Zirbes ili Jaka koji izlazi sa tekme mokar kao iz saune, a ovi tesko dres da su oznojili. Ozbiljno ribanje su zasluzili nakon ovoga.

Link to comment

odavde ddeca idu u spaniju, italiju, tursku...roditeljima nadju posao (ne svima, roditeljima onih najboljih), dete dobije stipendiju i cao.

 

Sedeo pored mene sad na Mega - FMP otac jednog takvog klinca. Čini mi se da sam nekad pisao ovde o tom klincu - Andrija Marjanovic, '99 godište, prošle godine igrao jedinstvenu kadetsku ligu za NIbak sa 2 godine starijim godištem, kaže mi ćale njegov da već ima 2 metra, bek...

 

edit: Zaboravih da napišem, sad je u Barsi :)

Edited by Djolle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...