Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Vojvodina
      1
    • Mega
      5
    • Partizan
      13
    • Crvena Zvezda
      19
    • Konstantin
      2
    • Vršac
      1
    • FMP
      2
    • Metalac
      2
    • Niko, neće se završiti takmičenje
      3


Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakvo rizikovanje povrede, ne zajebavaj. Gurovic je ocajan trener koji juri neki satro rezultat da bi stavio u biografiju i o napretku tih igraca nema ko da brine osim njih samih tamo. Zvezdi bi sasvim odgovaralo da klinci koji se planiraju za prvi tim igraju i da se igra bazira na njima, ali od toga nema nista. 

 

To sam i rekao Posrbici, nije uopste poenta bila da se kuka na Borisinu minutazu. Kakvo crno razvijanje igraca u FMPu, nek dovode talente za prvi tim ako ce vec tako nesto da rade.

Link to comment

Ma kakvo rizikovanje povrede, ne zajebavaj. Gurovic je ocajan trener koji juri neki satro rezultat da bi stavio u biografiju i o napretku tih igraca nema ko da brine osim njih samih tamo. Zvezdi bi sasvim odgovaralo da klinci koji se planiraju za prvi tim igraju i da se igra bazira na njima, ali od toga nema nista. 

 

To sam i rekao Posrbici, nije uopste poenta bila da se kuka na Borisinu minutazu. Kakvo crno razvijanje igraca u FMPu, nek dovode talente za prvi tim ako ce vec tako nesto da rade.

Nažalost, u pravu si što se toga tiče, dali su Čiči nešto na minuli rad da se on tu nešto kali i budži CV. Bolje da su njemu i Filipu napravili neku ekipu sastavljenu od poluprofesionalaca, Fićinih drugara sa faksa i sličnih da se zezaju, a da ove talente daju direktno prvom klubu da napravi neku posebnu, omladinsku sekciju.

I ja vidim problem s tim da igranje za FMP ima ikakvu korist, Simanić može da ima koristi jedino od toga što će igrati protiv fizički jačih igrača, što će njemu za koju sezonu, kad i sam ojača, biti potpuno besmisleno. U tom KLS-u više nema ni starih kuka kao što su bili Mitić ili Mikan pa da možeš neku foru džukačku da pokupiš od njih, propala liga načisto. Zato sam i rekao da je veća korist da mali trenira i da igra protiv istih takvih evropskih talenata svojih godina protiv kojih će da vodi bitke budućih godina, nego protiv KLS krila i centara.

Edited by James Marshall
Link to comment

 

FMP tako kako radi, Zvezdi ne sluzi nicemu. Simanic je 100x bitniji za nas od njihovih rezultata.

Ovo je poenta. Očigledno je da FMP nije uopšte u funkciji Zvezde kao mladi tim. Da jeste, cela ekipa bi bila podrđena nekolicini najvećih talenata. I treba reći da je katastrofično to što se tamo radi, čisto da se raskrinka ta priča o ukljičivanju FMP-a u sistem Crvene Zvezde™ koja je očigledna laž.

Link to comment

Mitrovic nije proizvod te skole, Tejic nije proveo dana u seniorima FMPa.

 

FMP tako kako radi, Zvezdi ne sluzi nicemu. Simanic je 100x bitniji za nas od njihovih rezultata.

zato je Radonjić pre tri meseca priključio Radanova i Aranitovića Zvezdi a nije ih poslao u FMP.

Link to comment

Covece, u FMPu Simanic presedi ceo mec na klupi, ti ocekujes da ce razvijaju neki talenat iz inostranstva. Nema od toga ni mojega, taj klub je Cicina i Filipova zajebancija, nema drugu funkciju.

 

Slažem se da FMP nije u funkciji Zvezde. Zvezda nema dobrog visokog igrača nakon Tejića i Ristića nekoliko generacija i to može da bude problem na duži period.

 

edit. Negde sam čuo da je Aranitović odbio da igra za FMP ove godine. Generalno projekat FMPa nije svrsishodan i tu nema rasprave. Želeo sam da kažem da Zvezda nema talenta na C poziciji u narednih par generacija, a ni na PG nismo sjajni.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ovo je poenta. Očigledno je da FMP nije uopšte u funkciji Zvezde kao mladi tim. Da jeste, cela ekipa bi bila podrđena nekolicini najvećih talenata. I treba reći da je katastrofično to što se tamo radi, čisto da se raskrinka ta priča o ukljičivanju FMP-a u sistem Crvene Zvezde™ koja je očigledna laž.

 

Niti ce biti dok se ne zavrsi ovaj UPPR period i ne vidi sta ce biti sa pravom Zvezdom, to jest, hoce li i zvanicno pripasti Covicu ili ne.

Link to comment

Ovo je poenta. Očigledno je da FMP nije uopšte u funkciji Zvezde kao mladi tim. Da jeste, cela ekipa bi bila podrđena nekolicini najvećih talenata. I treba reći da je katastrofično to što se tamo radi, čisto da se raskrinka ta priča o ukljičivanju FMP-a u sistem Crvene Zvezde™ koja je očigledna laž.

 

slazem se

 

kls jeste u jadnom stanju ali nije u tiliko jadnom da simanicu ne bi znacilo da igra. sto se tice dileme treniranje sa prvim timom ili igranje u fmp-u, to je lazna dilema. trenira sa prvim timom, a igra u fmp-u, tako svi rade, cak i kod nas partizan tako radi. recimo milutinov je igrao u b ligi, dakle u ligi gde igra jebena morava (dobili smo ih oba puta), a igrao je i za prvi tim. oni to tako rade od kada ih pratim, a tako rade i mnogi klubovi u inozemstvu. ti b timovi imaju smisla samo ako se maksimalno forsiraju 2-3 igraca koja su u planu da igraju za prvi tim.  sto se tice igranja protiv istih mladih talenata iz evrope, to jednostavno ne postoji osim 3 dana u februaru i nesto malo reprezentativnih takmicenja koja ne mogu nikako da zamene celu sezonu u klubu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...