Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Vojvodina
      1
    • Mega
      5
    • Partizan
      13
    • Crvena Zvezda
      19
    • Konstantin
      2
    • Vršac
      1
    • FMP
      2
    • Metalac
      2
    • Niko, neće se završiti takmičenje
      3


Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igraci idavde beze preko sa 14 godina, pa i manje, a oni su nesposibni da nadju buduceg evrloligaskog centra napolju, i to ti je neverovatno?!

 

Nešto nisam video da beže od Cedevite i Olimpije. Partizan je probao sa Čekovskym, a nekako mi se čini da mi imamo bolje uslove verovatno od svih ovih timova.

Link to comment

Klub u kojem FIlip igra 40 minuta i rešava poslednji napad i ne treba da pobedi

 

To je taj rad kad ti gazdin sin igra u ekipi pa ne smes da mu pisnes. Polome se igraci da dobiju utakmicu a onda ih retard sa tri nerazumna ulaza proda. Ipak, najbolje je bilo kad je tapkao loptu 24 sekunde i onda opalio trojku preko ruke na isteku napada. :lolol: Lebronu i Brajantu bi trener izvukao usi zbog toga.

Edited by harper
Link to comment

Nešto nisam video da beže od Cedevite i Olimpije. Partizan je probao sa Čekovskym, a nekako mi se čini da mi imamo bolje uslove verovatno od svih ovih timova.

 

koga su oni doveli? ako racunas nurkica to je iz komsiluka, to i mi dovodimo. cekovski je nebitan lik totalno i nije bio nikakv centar kada su ga doveli, a nije odigroa ni minut. to o cemu ti rpicas ide u spaniju ili u italiju cim galvu podigne, kakva crna zvezda ili fmp. odavde ddeca idu u spaniju, italiju, tursku...roditeljima nadju posao (ne svima, roditeljima onih najboljih), dete dobije stipendiju i cao.

Link to comment

To je taj rad kad ti gazdin sin igra u ekipi pa ne smes da mu pisnes. Polome se igraci da dobiju utakmicu a onda ih retard sa tri nerazumna ulaza proda. Ipak, najbolje je bilo kad je tapkao loptu 24 sekunde i onda opalio trojku preko ruke na isteku napada. :lolol: Lebronu i Brajantu bi trener izvukao usi zbog toga.

 

bolje je bilo kada je skocio da sutne pa dodao guduricu iz skoka na 0,5 sekundi pre isteka napada. izgubljena lopta se pise guduricu ::D

Link to comment

Nešto nisam video da beže od Cedevite i Olimpije. Partizan je probao sa Čekovskym, a nekako mi se čini da mi imamo bolje uslove verovatno od svih ovih timova.

Covece, u FMPu Simanic presedi ceo mec na klupi, ti ocekujes da ce razvijaju neki talenat iz inostranstva. Nema od toga ni mojega, taj klub je Cicina i Filipova zajebancija, nema drugu funkciju.

Link to comment

Jeste odvratno to što rade, ali jebote mi u EL ekipi imamo Mitrovića i Tejića koji sami drže poziciju 4, a proizvod su te škole. Čiča jeste budala, ali taj klinac je 98. godište, znači nema još ni 17 godina, ajde ne mračite. Dobro ne tražite da ga Radonja ubaci malo protiv Reala da se čeliči.

Link to comment

Mitrovic nije proizvod te skole, Tejic nije proveo dana u seniorima FMPa.

 

FMP tako kako radi, Zvezdi ne sluzi nicemu. Simanic je 100x bitniji za nas od njihovih rezultata.

Link to comment

Ma slažem se da je FMP igračka par idiota, pričam o nečemu drugom, ne treba malog preforsirati, i ne dao bog rizikovati i neke povrede, pa Hezonja ni Šarić su imali prazne sezone kad su imali njegove godine pa im ne fali ništa (jedan zbog povrede, drugi zbog onog nekog sranja oko potpisa). Naravno da treba da igra nešto, ali mislim da igranje u KLS-u ne donosi napredak koji treba takvim igračima. Neki dan neko reče da više znače tri treninga sa Bobijem i Cirbesom nego pola sezone krljanja sa rekreativcima, čilagerima i lošim talentima po KLS-u. Bolje mu je da igra ove reprezentativne akcije (U16-18-19-20) i ove hupsove i ostale samite nego KLS.

Edited by James Marshall
Link to comment

kako da ga preforsiraju, tkao sto ce da odigra 26 utakmica za godinu dan? ako ce da rizikuje povrede tasko sto nece da igra onda bolje da ga cuvaju sledecih 15 godina.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...