Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Vojvodina
      1
    • Mega
      5
    • Partizan
      13
    • Crvena Zvezda
      19
    • Konstantin
      2
    • Vršac
      1
    • FMP
      2
    • Metalac
      2
    • Niko, neće se završiti takmičenje
      3


Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni nije jasno kako su na kraju imali i ovih 8/31, s obzirom da su bar polovinu tih šuteva uzimali preko ruke.

 

Milojević u ovom trenutku ne djeluje kao neko ko bi mogao da vodi ozbiljnije ekipe, previše je tu improvizacije i igračke slobode.

Link to comment

Ne može Milojević da ih iskontroliše, on bi trebao da ode negde drugo, dosta je bio ovde. A kako i da ih iskontroliše kad im vlasnik sleš menadžer sleš bog i batina objavljuje statistike po tviteru kao da su meso a ne ljudi recimo posle utakmice gde od mrtvog Solnoka izgube lagano 15ak razlike

Link to comment

Meni nije jasno kako su na kraju imali i ovih 8/31, s obzirom da su bar polovinu tih šuteva uzimali preko ruke.

 

Milojević u ovom trenutku ne djeluje kao neko ko bi mogao da vodi ozbiljnije ekipe, previše je tu improvizacije i igračke slobode.

 

boze kako lupetas

Link to comment

Ne može Milojević da ih iskontroliše, on bi trebao da ode negde drugo, dosta je bio ovde. A kako i da ih iskontroliše kad im vlasnik sleš menadžer sleš bog i batina objavljuje statistike po tviteru kao da su meso a ne ljudi recimo posle utakmice gde od mrtvog Solnoka izgube lagano 15ak razlike

miloje je bog, verovatno najtalentovaniji trener u evropi.

Link to comment

Mozda i na svetu.

 

Jel ulazio Dzenkins uopste u drugom?

 

jeste, napravio četvrti posle 40sek i seo

 

ali stvarno je radonja zaboravio mitrovića. neshvatljivo

Link to comment

boze kako lupetas

 

Kako tumačiš činjenicu da u poslednjoj četvrtini nisu dva puta ušli u reket protivnika? Što je najgore, to je tražio na tajmautu. Ili da Kešelj, koji je najgori na terenu, igra poslednji napad na onaj način? Čovjek uopšte ne kontroliše šta se dešava na parketu, ni u jednom momentu. Ne samo na ovoj tekmi nego kad god sam ih gledao ove sezone.

Link to comment

jeste, napravio četvrti posle 40sek i seo

 

ali stvarno je radonja zaboravio mitrovića. neshvatljivo

 

Da, zaboravio ga je na klupi na ustrb posranog Kalinica koji nas je na kraju upropastio. :isuse:

 

Ne shvatam zasto pisete samo da biste nesto napisali, kao da se utakmica nije upravo zavrsila i kao da je nismo svi gledali.

Link to comment

Da, zaboravio ga je na klupi na ustrb posranog Kalinica koji nas je na kraju upropastio. :isuse:

 

Ne shvatam zasto pisete samo da biste nesto napisali, kao da se utakmica nije upravo zavrsila i kao da je nismo svi gledali.

 

haha, pa ludilo je što kalinić mora da igra umesto mitrovića

 

inače nije čovek trojka

Edited by theanswer
Link to comment

haha, pa ludilo je što kalinić mora da igra umesto mitrovića

 

inače nije čovek trojka

 

Ne mora ali je igrao i to je odigrao odlicno. Izbacio je Jokica iz utakmice, iskoristio njegovu sporost da neometan pogodi neke bitne suteve spolja, covek je sa te pozicije bukvalno resio utakmicu. U normalnom svetu kad trener posalje igraca na parket koji mu resi utakmicu to se zove pametan trenerski potez, na ovom forumu se zove "zaboravio je Mitrovica". A ti se smej jos malo dok pokusavas da dokucis na video igrici kojem igracu je koja pozicija primarna i gde on mora da igra, mi ostali cemo se zadovoljiti osvojenim kupom.

Link to comment

Ne mora ali je igrao i to je odigrao odlicno. Izbacio je Jokica iz utakmice, iskoristio njegovu sporost da neometan pogodi neke bitne suteve spolja, covek je sa te pozicije bukvalno resio utakmicu. U normalnom svetu kad trener posalje igraca na parket koji mu resi utakmicu to se zove pametan trenerski potez, na ovom forumu se zove "zaboravio je Mitrovica". A ti se smej jos malo dok pokusavas da dokucis na video igrici kojem igracu je koja pozicija primarna i gde on mora da igra, mi ostali cemo se zadovoljiti osvojenim kupom.

 

ja ne znam koji ti problem imaš sa odbranom radonjića ili šta već hoćeš da kažeš i ove video igrice fore idi prosipaj nekome drugom. dakle, kalinić je mvp, odigrao je doktorski i postojala su još dvojica igrača na terenu koja je mitrović mogao da zameni da ne budu kalinić, vilijams i bobi. zadovoljavaj se plastičnim dildom ako će ti biti lakše, to nije moja poenta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...