Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik?

    • Vojvodina
      1
    • Mega
      5
    • Partizan
      13
    • Crvena Zvezda
      19
    • Konstantin
      2
    • Vršac
      1
    • FMP
      2
    • Metalac
      2
    • Niko, neće se završiti takmičenje
      3


Recommended Posts

Za tebe sam Bora Stanković u košarci. U kom god hoćeš segmentu, kao igrač, kao trener, kao objektivni posmatrač sa akcentom na objektivni. Ne znam što ga ti ne pitaš, garant ste neki rod, čim ga toliko braniš.

Link to comment
  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

nenenenene...rece danas moj drugar grobar kako je dule zrtvovao polufinale za taktiku koju cuva za vaznije utakmice protiv nas. da je hteo da pobedi, pobedio bi... :)

 

...iako igra protiv visestruko skupljeg tima sa bezrezervnom podrskom drzave, u stanju totalnog aparthejda i u poziciji zatvorenika koncentracionog kampa.

 

Inace:

 

Nadam se da neće biti ljutnje ako i ja nekada pogrešim, napravim lošu izmenu. Idemo zajedno do pobeda“, naglasio je Radonjić.

 

Nemas ti pojma, Radonjicu. Zvezdin trener mora da bude nepogresiv, u najmanju ruku kao The Answer. :s_a: 

Link to comment

Za tebe sam Bora Stanković u košarci. U kom god hoćeš segmentu, kao igrač, kao trener, kao objektivni posmatrač sa akcentom na objektivni. Ne znam što ga ti ne pitaš, garant ste neki rod, čim ga toliko braniš.

 

Apsolutno se slazem, vidi se iz svakog posta.

 

I javi kad ti stigne taj golub pismonosa sa dokazom da je Radonjic zaboravio Luku na klupi. Odavno nisam procitao dobar vic.

Link to comment

Da, kad se nalupetas kao niko svoj onda se prelazi na plasticni dildo. Klasika.

 

 

 

 

 A ti se smej jos malo dok pokusavas da dokucis na video igrici kojem igracu je koja pozicija primarna i gde on mora da igra, mi ostali cemo se zadovoljiti osvojenim kupom.

 

 

 Daj jos neku tako genijalnu kombinaciju, mozda Greg Popovic cita ovaj forum.

 

 

 

 

Odavno je trebalo da nemas volje, ne bi ni dolazio u ovakvu situaciju da pises budalastine.

 

 

Kad ste ti i kosarka u pitanju i ja se pitam.

 

Ne rece otkud znas da je Radonjic zaboravio Mitrovica na klupi. Da ti nije Bora Stankovic poslao goluba pismonosu?

 

 

Apsolutno se slazem, vidi se iz svakog posta.

 

I javi kad ti stigne taj golub pismonosa sa dokazom da je Radonjic zaboravio Luku na klupi. Odavno nisam procitao dobar vic.

 

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...