Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, koliko smaraju ova dvojica za mikrofonom. Iz svakog samoglasnika im curi koliko ih smara sto moraju da rade ovaj prenos. Kao da su juce dosli sa all stara, pa im je sve smor.

Link to comment

"U polufinalu nije bilo dozvoljeno snimanje tajmauta obe ekipe" :isuse:  

 

insisitiranje edina i koleta na tome mi nije baš najjasnije, svuda se dozvoljavaju tajmauti ali nije baš nenormalno da ih u ovom trenutku u sezoni zabrane, bar je to moje mišljenje. u nba recimo nikad na tajmautu ne puste ikseve i okseve što se kaže nego više neki motivacioni govor trenera. 

 

druga stvar mi nije jasna kako se uvek čude kad sudije kažu igračima da utrpaju jebeni dres. nikad to nisam razumeo, utrpaj dres, svi igraju tako, šta ti glumiš majmuna a i to se radi da bi sudije lakše mogle da uoče povlačenje za dres u izlasku iz blokova recimo itd

Link to comment

Nema života u Zvezdi, Ako se ne skupe za kvalitetnih 10ak minuta odbrane i trčanja, dobiće Mega ovo. Za početak, Jaka bi stvarno mogao malo na klupu.

 

Pitanje je koliko mogu da izvuku s obzirom koliko kasno se sinoc zavrsilo. Pola tima je totalno neupotrebljivo, koncentracija u odbrani je na nuli.

Link to comment

Ne bi bilo loše po Megu da prestanu da uzimaju ove random šuteve preko ruke iz velike daljine na početku napada. I generalno, ne razumujem zašto ovoliko insistiraju na šutu iz daljine u utakmici u kojoj imaju apsolutnu ravnotežu pod košem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...