Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Naslov u Blicu u vezi Nadala

 

"Gubi meceve i turnire, a od kose se jos odavno oprostio"

 

Koji kompleksasi.

 

Jadan, ne zna sta ce od tuge, sa svojih 14 GS

 

Mandrili pisu za mandrile. Kad Nas Nole Nas Ponos & Dika bude okacio reket o klin o tenisu vise nece ni pisati. To je neki drugi svet koji ne vredi ni komentarisati, teniska Grand parada. Ono sto je najgore je sto i ta smrdljiva paranovinarska roba ima svog kupca. Mnogo kupaca.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

koji ljudski otpad

 

 

jel' izašlotm saopštenje da je wannabe goat povređen nešto ?

msm, bilo bi baš nemoguće da ga je berdih (čuj, berdih) otresao zdravog  :fantom:

 

 

I ti si se delom upecala na taj ljudski otpad. Samo kažem, gotivim te maksimalno.

 

Rafa je veliki šampion.

Link to comment

I ti si se delom upecala na taj ljudski otpad. Samo kažem, gotivim te maksimalno.

 

Rafa je veliki šampion.

jao kakvo podvaljivanje

 

to što sam ja napisala nema ama baš blage veze sa ovim i blica

 

svi koji prate tenis znaju da ujka toni uvek potrči da plasira priču o povredi

nekad pre turnira, onako preventivno, a gotovo uvek posle neočekivanih poraza iskrsne neka takva priča

to je opštepoznato

 

o kositm nisam pričala, niti bih, šta god mislila o tome

 

a to što ti misliš da je rafa goat pa nećeš da vidiš nešto što je očigledno to je zbilja tvoj problem 

i svakako nije razlog da me porediš sa smećem, na čemu ti baš hvala

Link to comment

jao kakvo podvaljivanje

 

to što sam ja napisala nema ama baš blage veze sa ovim i blica

 

svi koji prate tenis znaju da ujka toni uvek potrči da plasira priču o povredi

nekad pre turnira, onako preventivno, a gotovo uvek posle neočekivanih poraza iskrsne neka takva priča

to je opštepoznato

 

o kositm nisam pričala, niti bih, šta god mislila o tome

 

a to što ti misliš da je rafa goat pa nećeš da vidiš nešto što je očigledno to je zbilja tvoj problem 

i svakako nije razlog da me porediš sa smećem, na čemu ti baš hvala

 

Nemoj da se vredjaš, niti sam te poredio sa smećem, niti imam zle namere.

 

Hteo sam da ukažem da si se i ti upecala na te priče o šatro lažnim povredama, koje su podjednako smeće kao i ovo sa kosom, i koje, ako pratiš hordu zaglupelih troglodita na internetu, uvek potenciraju kao prvu i glavnu karakteristiku Nadala. Naravno, uz konstantnu priču o dopingu kao razlogu zbog kog pravi tolike pauze (to nisi spomenula naravno, samo dodajem)

 

Stavljam znak jednakosti izmedju toga i komentara povodom Novakovih predaja u ranijoj fazi karijere. Tako da me podjednako nerviraju ljudi koji na tako maliciozan način posmatraju svako Nadalovo odsustvo sa terena kao što su me nervirali pojedinci u svetu tenisa koji su Novakove predaje smatrali kao odraz slabosti i lošeg sportskog duha. I jedan i drugi imaju puno pravo da to rade, i obojica su više nego korektni u tome.

 

Nešto se ne sećam da je Rafa kukao da je povredjen kad ga je Novak drao 7 puta zaredom. Naprotiv, vrlo je fer i sportski priznavao da je ovaj bolji i da on nema šta tu da traži. Zapravo, jako je malo mečeva gde se ''vadio'' na povredu, a i kad pogledaš koji su to mečevi, vrlo je jasno da nema ni trunke zlobe ni pakosti, već da zaista nije bio 100% spreman.

 

Toni je teška Srdjančina, da se razumemo... ali Novak i Rafa su šampioni.

 

Rafa nije goat, Federer je goat, a ovaj mu diše uz vrat. Novak je u top 10.

 

Razumemo se mi... nadam se.

Link to comment

Neće izgleda Nišikori praviti problema Novaku u eventualnom polufinalu.

 

Koliko ono bijaše na početku turnira kvota na Vavu, oko 15? I tad je bila primamljiva a dovoljno realna. 

Link to comment

Imao je Kei svoju šansu da se vrati u ovaj meč početkom trećeg seta, kad je Vava vratio na 2-2 bilo je jasno da od Japanca nema ništa danas. 

Link to comment

Pih, spasavanje onolikih mec lopti i onda drop shot zavrsi na vrhu mreze. Mogao je bar jos malo da produzi ovo. Wawrinka kad pocne da pogadja uzas zivi.

ds đoković stajl  :lolol:

i inače me kei dosta na novaka potseća

po igri,naravno

 

da, vava kad pogađa, to se ne stiže

opet nekako mislim da će novaku biti lakše sa vavom nego sa prebrzim keiem

mada, za ovakvog vavu, treba da bude fizički na maksimumu, a nisam sigurna da je tako

 

no dobro, prvo da spakuje miloša, tu ne bi trebalo da bude nekih iznenađenja

Link to comment

Razumemo se mi... nadam se.

ne, ne razumemo se

 

ono što sam ja napisala nema nikakve veze sa pričama o dopingu i sa tabloidima

ima veze samo i isključivo sa izjavama koje su davali pre svega toni a često i nadal

a to su stalne izjave o povredama, pre ili posle turnira nebitno

 

nikada nisam nadala komentarisala na način da ga vežem sa dopingom

samo mislim da je tenis igra veštine i pameti a ne snage

moje mišljenje, naravno, ne obavezuje nikoga

nadal plaća danak vrsti tenisa koju igra, 

ali, za mene je malo bzvz da takav šampion ne može da izgura sezonu na barem približnom nivou

skoro niti jednu

zato na mojoj listi nikad neće dostići federera pa šta god uradio do kraja karijere

iako mi se ovako ljudski daleko više dopada od federera

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...