Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobar je Kirijos, ali ne verujem da ce biti nesto vise od poor man's Conge, prevelika promaja tu duva u glavi

 

Ti ga baš nagrdi, kakav poor man's Conga? Sličnost postoji kod servisa i forhenda, ali ovaj već sad ima bekhend o kome Conga može samo da sanja. Neko sa promajom u glavi ni u kom slučaju ne bi mogao da se vrati posle dva seta minusa, kao što je ovaj uradio u prethodnom kolu.

 

Da ne pričam da je Conga sa 19 godina još igrao fjučerse.

Edited by keitel
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Mislim da Novak na ovom turniru nije u " jebo te, šta ja radim ovde?" fazonu, nego da je igrao taman koliko je potrebno. To se videlo u meču sa Milerom. Miler je bio pod uticajem prethodnog meča koji je dobio, pa su mu i apetiti porasli, ali kada je bilo najpotrebnije, Novak je odigrao 2-3 zverska pasing šota, koji protivnika iz oblaka grubo bacaju na zemlju. 

 

Raonić je podigao nivo igre, ali mislim da ne bi trebalo da bude preteška prepreka.

 

Isto tako je moguće da Novaka obuzme tamna strana i da se sutra probudi nadrkan i glatko izgubi.

Link to comment

Mislim da ce proci Raonica bez vecih problema, ali ce sa Keijem biti pakao.

 

Sa druge strane, kad god je prosao cetvrtfinale osvojio bi turnir

 

Još će veći pakao biti sa Vavrinkom

Link to comment

e jes ekstremno iritantan ove kyrgios. ponekad imam utisak da igra za publiku a ne za sebe. 

 

bravo za andyja. jedva cekam mec sa berdicem. bice zajebano.

 

 

sto se tice nadala i sljake. mislim da od ovoga svakako ne moze gore odigrati. a do sezone sljake ce vec poboljsati formu a i tu je jos uvek i mentalna prednost koja ce uvek postojati jer ce to jos uvek biti kombinacija nadal+sljaka gde vec 99% igraca izlazi na teren sa spustenim gacama. 

 

bilo je smesno danas na pocetku treceg seta kada je osvojio nekoliko poena i poceo vamosirati.

Link to comment

sto se tice nadala i sljake. mislim da od ovoga svakako ne moze gore odigrati. a do sezone sljake ce vec poboljsati formu a i tu je jos uvek i mentalna prednost koja ce uvek postojati jer ce to jos uvek biti kombinacija nadal+sljaka gde vec 99% igraca izlazi na teren sa spustenim gacama.

 

Mislim da će sve manje tako izlaziti. Još prošle godine je imao prilično slabu sezonu na šljaci pred RG, biće zanimljivo ove godine. :)

Link to comment

Mislim da će sve manje tako izlaziti. Još prošle godine je imao prilično slabu sezonu na šljaci pred RG, biće zanimljivo ove godine. :)

 

 

nadala nikad ne smem otpisati, kao i uostalom i rodjera sto je ovde neko napisao. 

 

od 2011. govorimo kako je to ta™ sezona gde ce novak konacno imati sansu sad ili nikad na rg i...jos uvek cekamo. 

Link to comment

Evo sta kaze kladionica (Maxbet): Djokovic 1.65, Marej 4.00, Berdich 9.00, Nishki 13.00, Wawrinka 15.00, Raonic 25.00.

Preterase ga skroz na skroz za Djokovica, kvota na Mareja bi vec mogla biti primamljiva.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...