Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Gledao sam samo treći set, koji je bio izgleda najneizvjesniji i zaključak je - Rafa patetičan. Držao ga je Berdić u meču svojim "neželjenjem" pobjede. Mislio sam da će se Berdih usrati od pobjede ali Rafa je bio previše očajan. Rafa se baš ofucao dok je Berdih izgledao kao man possessed, i to bukvalno, nisam ga gledao odavno i da nisam znao da je on jedva bih ga prepoznao, nešto kao da je smršao, oči crvene, podočnjaci ali je igrao kao da mu ništa ne fali.

Link to comment

...Berdih izgledao kao man possessed, i to bukvalno, nisam ga gledao odavno i da nisam znao da je on jedva bih ga prepoznao, nešto kao da je smršao, oči crvene, podočnjaci ali je igrao kao da mu ništa ne fali.

Isti utisak. Imao je taj True Blood look, pomalo zastrašujuće :D
Link to comment

ocekivano...

 

 

izgleda da ce rafa i ove godine samo na sljaci biti strah i trepet™ a na ostalim turnirima pa i ne bas. steta.

 

Ako bude ovako igrao neće biti ni na šljaci, kao što uostalom nije bio ni prošle godine, mada je Novak ipak uspeo da se raspadne na RG-u. <_<

 

 

jel' izašlotm saopštenje da je wannabe goat povređen nešto ?

msm, bilo bi baš nemoguće da ga je berdih (čuj, berdih) otresao zdravog  :fantom:

 

Niko ne može da pobedi Berdiha 18 puta zaredom :P

Edited by Time Crisis
Link to comment

Reklo bi se da je ovo početak kraja za Nadala, ali slično sam pomislio kada je Federer prije dvije godine izgubio na US openu od Robreda. Ovi najveći uvijek nađu način da se povrate, vidjećemo kako će teći sezona na šljaci.

Link to comment

Nadal ocigledno bio povredjen, inace bi rutinski dobio... NOT! Da mi je neko pricao da cu se radovati gnjidinoj pobedi i to duplo, jer sam ga ispratio i singlom za 1500 dindzi... rekao bih mu da je lud... ali eto, desilo se :D

Link to comment

Mislim da je to "nešto" što je Berdihovu igru podiglo na viši nivo, odsustvo kačketa. Čoveku su se otvorili vidici, spao je teret sa glave, kosa je prodisala, poleteo je po ternu. E, gde bi mu bio kraj da nikada nije igrao sa kačketom na glavi.

Link to comment

Mislim da je to "nešto" što je Berdihovu igru podiglo na viši nivo, odsustvo kačketa. Čoveku su se otvorili vidici, spao je teret sa glave, kosa je prodisala, poleteo je po ternu. E, gde bi mu bio kraj da nikada nije igrao sa kačketom na glavi.

 

+1

To su one sitne stvari koje odlucuju mec  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...