Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Odlican mec odigrali Garsija Lopez i Veseli, ocekivao sam da bude smor jer su realno igraci druge klase a ono ispalo ekstra zanimljivo na kraju, i bilo jako mnogo kvalitetnih poena. Nisikori se solidno namucio sa Anduharom ali se ovaj raspadao svaki put kad je bilo napeto i zato je izgubio u dva seta. Bolje da je Ferer usao u finale, bilo bi zanimljivije svakako ali eto..

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pih. 

 

Sad gledam, izmedju MC i RG ima 35 dana, a ako prvo kolo na RG odigra u utorak ili sredu to je cak 36-37 dana. 

 

Ako bi igrao i Madrid i Rim i stizao do finala do mu je maksimum 10 meceva. Od cega su bar 4 (prva dva na oba turnira) sa igracima ispod 10 mesta i nisu mnogo vise od treninga. Ostaje mu celih 6 meceva (po 2 1/4 finala, polufinala i finala), gde uopste nije nemoguce da mu uleti neki Monfis ili Fognini koje bi takodje lako oprao. 

 
U najkracem 6 meceva u 36 dana...Kad se sve to sabere mislim da ce Novak igrati i Madrid i Rim, pa dokle dogura. A dogurace :)
Edited by Timmy
Link to comment

Ako se napenalio na RG, a jeste, moze sto se mene tice da ne igra nista do tog Grand Slama. Preskakanje jednog mastersa mu valjda daje vise odmora da akumulira energiju, sto je svakako bitno posto je trenutno najspremniji igrac na turu i na to se izvadio nemali broj puta do sada.

 

Jedino zbog cega mi se cini da bi valjalo da igra i Madrid i Rim je nabijanje dodatnog samopouzdanja, pogotovo ako bi oprao Rafu oba puta. Nekako mislim da je ta psiholoska blokada i pritisak koji ce Novak imati na RGu zapravo Rafino najvece oruzje. A sve u Novakovoj glavi, nema veze s ovim.

Link to comment

Gledajući ovo http://sport.blic.rs/Tenis/271524/Marka-Novak-odustao-od-Madrida-sve-podredjeno-pripremi-za-Rolan-Garos navodi se da je izvor španska "Marka" ali se ne navodi odakle njima ta informacija. Ostatak teksta mi više liči na pretpostavku (odmor za RG, plus ne brani ništa... ergo nema šta da izgubi) ili želju domaćina (nema NĐ, dakle Madrid uzima a Spain's very own RN! :s_d: )

 

Edit: Sad videh i ovo: Odgovor Novakovog tima na posanje "Marke"

Edited by Max Morlock
Link to comment

 

Ostaje mu celih 6 meceva (po 2 1/4 finala, polufinala i finala), gde uopste nije nemoguce da mu uleti neki Monfis ili Fognini koje bi takodje lako oprao. 
 

 

 

Lako? Dva od poslednjih tri meča sa Monfisom su bila u tri seta i napatio se samo tako. Fognini je dobio Nadala prošle nedelje i nikom neće biti lak protivnik.

Link to comment

Fognini je dobio Nadala prošle nedelje i nikom neće biti lak protivnik.

 

Osim Anduharu, on mu ne lezi nikako :D Fonjini je jedan veliki megacar i zanimljiv je za gledanje ali on ne bi ovakvog Djokovica dobio u tri sledeca zivota, na bilo kojoj podlozi. 

Link to comment

Statlerer kida.

 

Inace, jesam li previse paranoican ako kazem da je dobro da Novak odustane od Madrida izmedju ostalog i iz bezbednosnih razloga? Ono, neki light Monika Seles scenario. Bas je paranoja ali nemam pojma..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...