Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

30 minutes ago, ducca said:

Treba mi nešto da poručim sa Alija ali baš taj djavo ne isporučuju u Srbiju, nemam alternativu, šta mi je činiti, ima neke šanse da se komunicira sa njima da ipak probaju slanje u ovu našu zabit ili da ne gubim vreme? Nula iskustva sa Alijem do sad, totalni newbie.

 

šta je u pitanju, ako nije tajna?

Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Neka multimedija za kola :ph34r:

 

Ja kupio od shimpr-a :D

 

Bila je neka ozbiljna tema ali natrolovana na sto strana. Shimpr okači multimediju kao oglas iz zajebancije da dopuni trol, ali ispostavilo se da mi savršeno odgovara :laugh:

Edited by Mil@n
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nisam vekovima kupovala ništa sa Alija , imala sam karticu kojoj je namena bila samo za to , onoliko para na njoj koliko i narudžbina. Pa sam je ugasila. Kakva je sad situacija, podučite mene neuku a malo paranoičnu po pitanju sigurnosti,  da platim kreditnom vizom recimo ili ameriken karticom

Link to comment

Mozes da platis, to nije problem, u Srbiji je problem isporuka.

Cekam neke gluposti vise od 4 meseca, trebalo da stignu j sred strajka postara i jos ih nema.

 

Tako da, skoro pa se i ne isplati narucivati sa alija.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Mozes da platis, to nije problem, u Srbiji je problem isporuka.

Cekam neke gluposti vise od 4 meseca, trebalo da stignu j sred strajka postara i jos ih nema.

 

Tako da, skoro pa se i ne isplati narucivati sa alija.

hvala , ovo su neki personalizovani pečati, moj dizajn oni naprave i pošalju, probaću jedan, nikakva je para pa da vidim kad će stići . Na aliju su bukvalno džabe recimo oko 5 e , kod nas 25 

Link to comment
11 minutes ago, ljuttko said:

hvala , ovo su neki personalizovani pečati, moj dizajn oni naprave i pošalju, probaću jedan, nikakva je para pa da vidim kad će stići . Na aliju su bukvalno džabe recimo oko 5 e , kod nas 25 

Ja sam napravio jedan. Poslao im jpg. Stiglo brzo i radi kako treba.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam napravio jedan. Poslao im jpg. Stiglo brzo i radi kako treba.

eee, to, ja dizajnirala 3 komada , ne znam koji mi se više svidja i hoću sve :D treba mi za obeležavanje sika  sa zadnje strane. Šibni prepruku za prodavca ako imaš zapamćeno i nije ti teško :)

Link to comment

Nešto stigne za 10 dana,brže od ananasa ili shoppstera,a nekad se čeka skoro dva meseca 

Uglavnom sve vrednije što sam naručivao je dolazilo vrlo brzo  

  • +1 1
Link to comment

ja sam u oktobru narucila nekoliko rajfova za kosu, posljednji je stigao prije desetak dana. 

metalne nitne i prije toga, doslovno sitnica od dva eura, dosle su takodje nedavno, a bila sam i zaboravila da sam ih kupila.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...