Jump to content
IGNORED

NHL 2014/15.


Miljenko

Recommended Posts

Komentatorima msg-a puna usta hvale kako im Rendzersi postojano stoje pozadi, a onda im, u poslednjih 30 sekundi 2. trecine, defanziva ( Josi, te Veber ) Nesvila uvali dva komada.

Vazda mi uber kul kada bivsega igraca svoga tima docekas ovacijama u stojecem polozaju ( Kevin Klajn veceras ).

Link to comment
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    67

  • malkin

    50

  • Peter Fan

    28

  • stoutspectacledbold-head

    20

Kad bi ovi iz Cikaga igrali samo meceve protiv najjacih timova, komotno bi bili prvi u regularnom delu sezone... ovako ih jebu razne Minesote i Vinipezi™ pa se muvaju tu negde iza prve tri ekipe na Zapadu, bezveze. A u cemu je fazon sa Kingsima, zasto se oni ovako raspadaju?

Link to comment

Kingsi su uzasni u gostima, ove sezone. Bar je tako bilo do ovog meca u Tampi. Morace zaigrati bolje, da bi osigurali playoff mesto. Ne zaostaju previse, pa me ne bi iznenadilo da ulete preko wild card pozicije. Pre par sezona su i uzeli titulu sa 8. mesta, u kosturu Zapada. Sta znam, ja sam uvek mrzeo ekipe, koje kilave u regularnom delu sezone, a onda briljiraju u doigravanju.

 

Chicago igra ok, no navikli su nas na dominantne partije, iz meca u mec, te ovo deluje neubedljivo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kod kuce su Kingsi jos i dobri, ali u gostima su katastrofa..

 

edit: Miljenko brzi.

 

I ja ocekujem da se prosvercuju u PO..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Kakva li nam sansa treba, da bi dali bar jedan gol. :isuse: Crawforda naravno "kenja" za medalju. Bitno da protiv bottom timova, prima golove bez problema.

 

A to sta je Kane pocinio u shootout-u nista.  :P

Link to comment

Tja, ono nije ni trebalo doci do SO. Protiv bilo koje druge ekipe bi dali 4-5 komada iz onakvih sansi.

Mozda i protiv Flyersa ne bi dosli do pobede. Oni se uvek volsebno razigraju protiv nas. :lolol:

Link to comment

Fantazija od svenjujorskoga susreta od pre dva dana.Plejof i na ledu i oko njega.Jedino sto ne bih umeo objasniti, kada bi me ko pit'o, kako su ovi od 3 na prema 5 u poslednjemu periodu igre, stigli do pobede ( i to bez da je bilo potrebe za igranjem OT da bi se tako sto i desilo ).

Link to comment

Bome, nacisto sam docaran nakon dve trecine iz Di Sija.Sporo, anemicno, stihijski.Mada, mozda je samo do mojih ( preko svake razumne mere ) preteranih ocekivanja, u smislu da kada igraju 'Lendersi neizostavno mora biti hrpe zgoditaka i, uopste, igre  za raju.

Link to comment

Ovo je vec do Capitalsa. Igraju maksimalno oprezno, no takav im je stil od starta sezone. Nisam ocekivao da ce to doneti neki rezultat, ali Holtby brani odlicno, te tim ima puno pobeda na kontu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...