Jump to content
IGNORED

NHL 2014/15.


Miljenko

Recommended Posts

ou jea :D

 

 

maštam, kako bi bilo kul da islandersi uzmu svoj 5. stanley cup u zadnjoj sezoni u uniondale-u

Edited by Prospero
Link to comment
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    67

  • malkin

    50

  • Peter Fan

    28

  • stoutspectacledbold-head

    20

   Islandersi su jako gotivna ekipa ali odavno ne gledam njihove utakmice kad su domaćini zbog onog idiotskog ugla kamere koja nije u ravni sa centrom rinka  :isuse: .

 

 Flejmsi - Kanuksi, verovatno ide u 7 i sa amonizitetom koji raste iz utakmice u utakmicu potencijalno najneizvesniji match up prvog kola. Inače, Bob Hartli je bog hokeja ! Kako je on od ekipe rukija, "otpadaka" iz drugih NHL

timova i AHL igrača napravio kompententan plej-of tim je neverovatno, sinoć još jedan ruki u svojoj trećoj seniorskoj utakmici ( Benet) daje GWG !

 

Uzgred da napomenem i da su Burrows i Higgins đubrad...mućka đubrad...

 

Pensi ?  Opušteno, večeras Perron rešava u OT !  :ss1:

Link to comment

It spanned two days, had 101:00 of playing time, 100 combined shots on goal, took 4 hours, 31 minutes to complete and finished with a familiar sight inside United Center early Wednesday.

 

Blackhawks  :Hail: 

Link to comment

Capitalsi razbise Nyi vode 3-2 jako sam blizu da pogodim tacnu prognozu ????. Tampa u finisu dade 2 gola i dobi na produzetke jako bitna pobeda za njih. Vancuver se isto izvukao bice do jaja meč u 6.mecu u Calgaryju.

Link to comment

Ocekivao sam da ce Rangersi da nas opleve i dobise seriju 4-1. Rezultatski ipak nije bilo tako ubedljivo. Oni sve meceve resise sa 2-1, od toga 2 u OT. 

Fleury dobar, no Lundqvist nam je zaustavio napad potpuno. Glupa serija. Ja ne volim ovakve kilave defanzivne utakmice.

Link to comment

ja sam gađao 4-1, ali ni u ludilu nisam zamišljao da će gol razlika u te 4 da bude -4. samo Letang da je igrao ovo je mogla da bude mnogo drugačija serija, da ni ne pominjem npr. Matu i zdravog #71. Rendžersi su opasan tim, teško će njih iko pobediti ako ostanu zdravi.

 

MAF najbolji igrač od naših u seriji, uz Lapjera. nije zaslužio da ovako ispadnu. u svakoj utakmici je dao svojoj ekipi šansu, ali kad u 4 utakmice ne možeš više od 1 gola da daš... ako ništa drugo, bar sad neće biti nikakve dileme oko toga ko je prvi golman ovog tima u narednim godinama.

Link to comment

Pitao sam se koliko bi, zapravo, iznenadjenje bilo da 'Sota ( koliko vec veceras ) pokopa STL, tako da sam morao vratiti se dve strane topika unazad radi nanovo iscitavanja ovdasnjih prognoza. :fantom: :P  Prakticno perfektni domacin, nestvarno nadmocno delovase u odnosu na Bluze i onda popiju zgoditak na dve i po sekonde do okoncanja 2 trecine.

Link to comment

Blues treba da "nabave" solidnog golmana. Nedopustivo je da ispadnu od za klasu slabije ekipe. Najvece iznenadjenje prve runde.

Capitals-Islanders nije iznenadjenje, ma sta da se desi u odlucujucem mecu. Tampa ima napad, bez posebno jake odbrane i to je uvek opasnost u doigravanju. Videcemo da li imaju snage za povratak. Flamesi napravise neverovatan preokret nocas, svaka im cast za prolaz.

Link to comment

Islandersi izborili 7. utakmicu,

bolje da nisu... nocas sam uporedo gledao ovo i basket, i moram reci da je Atlanta izgledala bolje u poslednjoj cetvrtini u Brooklynu, nego Islandersi... fudbalski receno, igrali su bunker i nisu presli pola

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...