January 21, 201511 yr uf, ovo postaje baš ružno. ali bre da ne mogu pp gol da daju gradskoj čistoći, neveruem. najgori pk u ligi...
January 21, 201511 yr Author Protiv njih se standardno desavaju gluposti. To za PP je i meni neverovatno. Imaju skrpljenu odbranu, prosecnog golmana i jedini gol im dadosmo u SH situaciji.
January 21, 201511 yr ma ne bi uopšte trebalo da se tako vade u ovoj utakmici... stvarno je ovaj pad u formi došao u najgorem trenutku, tolike utakmice protiv rivala iz Mitropolita. edit. jao kako glupo isključenje, Bortuzo bre Edited January 21, 201511 yr by malkin
January 21, 201511 yr nema, ne guraju se Emeriju u facu. to su radili u poslednje vreme kad su malo popravili pp, sad opet petljaju bezveze.
January 21, 201511 yr Author Kakav glup gol. Jedino je dobro sto ovi usranci nemaju gotovo nikakve sanse da udju u playoff.
January 21, 201511 yr duvaj u tu pištaljku... auf kako ružan poraz. ulaze Flajersi sad u plejof, mmw. dobro će da dođe olstar pauza.
January 21, 201511 yr u istoj sekundi. ovo može Flajersima da bude bitna utakmica, ovakve pobede umeju da preokrenu sezonu. želim im, naravno, golf u aprilu.
February 1, 201511 yr Danasnja prva cetvrtina iz prestonice zivlja je no citavo jucerasnje smaranje iz Detroita.Ovi pp-om upucao i desetu sezonu gde je na 30 ( plus ) golova.
Create an account or sign in to comment